جلسه ی ویژه شورای آموزش و پرورش مسجدسليمان در خصوص بازگشایی مدارس

جلسه ی ویژه شورای آموزش و پرورش مسجدسليمان در خصوص بازگشایی مدارس

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- جلسه ی ویژه شورای آموزش و پرورش در خصوص بازگشایی مدارس با حضور مهندس گوروئی فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات آموزش و پرورش برگزار گردید. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان در ابتداي اين جلسه منوچهر قاسمی منجزی مدیریت آموزش و پرورش ضمن تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس گزارشی از آمار قبولی دانش آموزان در کنکور سراسری ارائه نمود.

وی گفت: با کمک و تلاش مجموعه آموزش و پرورش و پشتیبانی اعضای محترم شورا توانستیم آمار قبولی دانش آموزان در کنکور سراسری را ارتقاء دهیم بطوری که تا این لحظه که هنوز بعضی مدارس آمار را نداده اند 15 نفر در رشته پزشکی، 28 نفر مهندسی رشته هاي مختلف، 3 پرستاری، 2 مامایی، 17 نفر هم در رشته های دیگر قبولی داشته ایم که مطمئناً این آمار بالاتر هم می رود.

در ادامه مهندس گوروئی فرماندار مسجدسليمان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و بازگشايي مدارس گفت: با تلاش های بی وقفه مجموعه آموزش و پرورش و کمک و پشتیبانی اعضای شورا ، آموزش و پرورش مسجدسلیمان بین 40 منطقه رتبه 13 را کسب نموده است.وی بیان کرد استاندار خوزستان توجه خاصی به آموزش و پرورش دارد و دلیل توجه خاص این است که توجه به این مجموعه پیشرفت علمی و فرهنگی کشور را در پیش دارد.

مهندس گورئی گفت: اگر آمار قبولی پزشکی و مهندسی در کنکور بالا رود این امید را به دیگر دانش آموزان می دهد که مسئولین در شهر تلاش می کنند.رييس شوراي آموزش و پرورش ادامه داد: اگر مسئولین وظایف خود را به درستی انجام دهند مطمئن باشید عموم مردم می فهمند که شما تلاش می کنید.

درباره نویسنده

6300مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی