مدیر روابط عمومی استانداری خوزستان:
هیچ یک از کشته شدگان سانحه اتوبوس سربازان خوزستانی نبوده اند

هیچ یک از کشته شدگان سانحه اتوبوس سربازان خوزستانی نبوده اند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- با توجه به همزمانی دو تصادف و وسیع و دردناک بودن ابعاد حادثه اخباری اشتباه دال بر اینکه 19نفر از این عزیزان خوزستانی بوده اند در فضای مجازی منتشر شده است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان با ابراز تاسف و تسلیت حادثه ناگوار سانحه اتوبوس حامل سربازان که باعث جانباختن و زخمی شدن شماری از آنان شد گفت: به طور ویژه این مسله در جلساتی باحضور و دستور استاندار محترم خوزستان و مسولان مربوطه مورد بررسی قرار گرفت و به اطلاع عموم مردم استان میرساند تنها در میان زخمی شدگان یک نفر از استان خوزستان بوده است.

به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان، هومن خورشید اظهار کرد: باتوجه به همزمانی دو تصادف و وسیع و دردناک بودن ابعاد حادثه اخباری اشتباه دال بر اینکه 19نفر از این عزیزان  خوزستانی بوده اند در فضای مجازی منتشر شده است.

وی خاطرنشان کرد: این حادثه دردناک سراسر میهن و مردمانمان را عزادار کرده است و این مصیبت عظیم  را به همه خانواده‌هاي داغدار تسليت  گفته وهمجواری با شهیدان والامقام  را برای آن عزیزان سفرکرده از درگاه باری تعالی خواهانم.

خورشید در پایان گفت امیدوارم  این جوانان رشید  که در راه بازگشت از  دوره آموزشی خدمت مقدس سربازی جان خود را از دست داده اند ، هم اکنون در جوار رحمت حق آرمیده و از خوان نعمت بیکران او بهره مند گردند.

درباره نویسنده

6300مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی