حرکت و روند تیم نفت رو به رشد و امیدوار کننده است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- مسعود رضائیان در مورد وضعیت تیم نفت مسجدسلیمان گفت: وضعیت ما در جدول مطمئن نیست اما نوع حرکت و روند رو به رشد تیم امیدوار کننده است هرچند که رشد قابل توجهی نداشته‌ایم اما همین که در دو بازی اخیر دو گل خورده‌ایم نشان می دهد که وضع تیم بهتر شده است.

وی ادامه داد: در بازی با سپاهان که یک تیم همیشه مدعی است بازی خوبی انجام دادیم و با وجود 10 نفره شدن عملکرد خوبی را داشتیم سپاهان در این مسابقه دو بازیکن گرانقیمت خارجی به میدان فرستاد اما ما دو بازیکن 23 سال و زیر 21 سال را به میدان فرستادیم. دستمان خالی است.

مدیرعامل نفت مسجد‌سلیمان تصریح کرد: تیمی که با بودجه 4 میلیاردی بسته می‌شود قطعاً با تیم‌هایی که بودجه‌های 20 میلیاردی دارد متفاوت است ما امیدواریم در نیم‌فصل 4-5 بازیکن خوب بگیریم تا شرایط‌مان از یک تیم 20 نفره خارج شود. ما اکنون حتی نمی‌توانیم در تمرینات 11 به 11 فوتبال بازی کنیم. چند بازیکن‌مان مصدومیت منجر به جراحی داشتند با این حال با توجه به دو مولفه یکی روند رو به رشد تیم و دیگری هوادارانی که یکپارچه و متحد تیم را تشویق می‌کنند به حفظ تیم در لیگ برتر امیدوارند.

رضائیان در مورد اعتراض بازیکنان و مربیان تیمش به داور بازی با سپاهان گفت:خیلی در مورد داوری دوست ندارم اظهار‌نظر کنم. داور هم مثل مدیرعامل و بازیکنان و مربیان اشتباه می‌کند هرچه بوده تمام شده و نباید به آن پرداخت.

وی در مورد این که بازیکنان تیم نفت به دلیل پرداخت نشدن مطالبات‌شان اعتراض‌هایی داشتند و وضع بازیکنان آنها چگونه است گفت: در تیم نفت تهران پرداخت‌ها مرتب بود اما وقتی ما از قبل هم پرداخت‌های مرتبی نداشتیم خیلی در این زمینه شاهد اعتراض بازیکنان نیستیم.

مدیرعامل نفت مسجد‌سلیمان در مورد جذب بازیکنان در نیم‌فصل گفت: دو بازیکن خارجی جذب خواهیم کرد. یک بازیکن بلغارستانی و یک بازیکن از برزیل و بقیه بازیکنان را هم منتظریم تا ببینیم از کدام تیم‌های لیگ برتری می‌توانیم بازیکن بگیریم.

درباره نویسنده

7128مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی