معاون تشریفات نهاد ریاست جمهوری خبر داد
برگزاری بین‌المللی «مسابقات گلف یادواره مرحوم حسین‌پور» در سال 94

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- معاون تشریفات نهاد ریاست جمهوری از برگزاری «مسابقات گلف یادواره مرحوم شهباز حسین‌پور» از سال آینده با حضور تیم‌های خارجی خبر داد.

بهمن حسین‌پور در حاشیه برگزاری مسابقات گلف مسجدسلیمان یادواره مرحوم حسین‌پور، اظهار کرد: از سال آینده مسابقات گلف یادواره مرحوم شهباز حسین‌پور، بین‌المللی و با حضور تیم‌های خارجی برگزار خواهد شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی با بیان این که برگزاری این یادواره شیوه پسندیده‌ای جهت اکرام سایر ورزشکاران است گفت: یادواره‌های ورزشی، زنده نگه داشتن سجایای اخلاقی، ورزشی و ارزشی ورزشکاران است که برای الگوسازی آنها جهت نوجوانان و جوانان می‌شود استفاده کرد.

معاون تشریفات نهاد ریاست جمهوری، ورزش گلف را جزو معدود ورزش‌های بدون داور عنوان کرد و افزود: ذات ورزش گلف، ایجاد و گسترش فضای اخلاق، دوستی و رفاقت است که در سایر رشته‌ها دیده نمی‌شود و بدین گونه ورزش گلف نیازی به قاضی و داور ندارد و هر بازیکن خود قاضی اقداماتش است.

سفیر سابق کشورمان در کشور ترکیه ادامه داد: اگرچه تصور می‌شود گلف ورزش پولداران و سیاستمداران است ولی واقعیت این است که با سرمایه اندکی هر شخصی می‌تواند به انجام این بازی مهیج بپردازد.

حسین‌پور خاطرنشان کرد: گلف ورزشی است که برای تمدد اعصاب و ایجاد آرامش و تفکر و اندیشه بسیار موثر است و این خصیصه تنها در ورزش گلف دیده می‌شود.

وی تصریح کرد: امیدوارم روزی برسد که این ورزش بسیار مفید و فرح بخش میان همه اقشار فراگیر شود.

حسین‌پور در بخش پایانی سخنانش، ضمن تقدیر از مدیران شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان جهت افزایش سطح برگزاری و کیفیت این دوره از مسابقات، گفت: با توجه به درخواست گلف بازان این شهر، تمام تلاش خود را بکار می‌گیرم تا این مسابقات با حضور تیم‌های خارجی و به صورت بین‌المللی برگزار شود.

درباره نویسنده

7128مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی