استقبال گرم بختیاری های منطقه آرپناه لالی از استاندارخوزستان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- دكتر مقتدایی استاندار خوزستان درجریان بازدید سرزده از مناطق محروم شهرستان لالی در جشن نوروز و شاهنامه خوانی قوم بختیاری این منطقه که با میزبانی طایفه آرپناهی و درکنار آبشارهای زیبای این منطقه برگزارشده بود شرکت کرد. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان بزرگان و سران قوم بختیاری و مردم خونگرم و مهمان نواز طایفه آرپناهی از دکتر مقتدایی به گرمی استقبال کردند.

دکتر عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان به صورت سرزده و بدون اطلاع مسوولان محلی از مناطق محروم و سیل زده شهرستان لالی بازدید کرد.استاندارخوزستان دراین سفر از محل تاسیسات و پمپاژ آب شهری این شهرستان که در بارندگی و سیل اخیر دچار خسارت شده بود بازدید و خسارت وارده را بررسی کرد.

دکتر مقتدایی همچنین درطول مسیر از تاسیسات زیربنایی، پل های بین راهی و جاده آسفالته لالی به منطقه آرپناه که بر اثر سیل خسارت دیده بود بازدید کرد. استاندارخوزستان روزگذشته نیزبه صورت سرزده از مناطق محروم شهرستان های اندیمشک و دزفول بازدید و درجریان مشکلات مردم این منطقه قرارگرفت.

درباره نویسنده

8413مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی