فرماندار مسجدسلیمان:
نیروی انسانی مجتمع پتروشیمی مسجدسلیمان و آلومينيوم اردیبهشت‌ماه جذب می‌شود

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- ‌فرماندار مسجدسلیمان گفت:از اردیبهشت ماه امسال در کارخانه‌های آلومینیوم و پتروشیمی مسجدسلیمان نیرو جذب می‌شود و امیدواریم با جذب این نیرو‌ها از آمار بیکاری شهرستان کاسته شود. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان علیرضا گوروئی اظهار داشت: درسال 94 برنامه آموزش مدیریت به مدیران در جهت کاهش مشکلات مدیریت کارکنان و انجام صحیح مأموریت‌های سازمانی در مسجدسلیمان اجرا می‌شود.

فرماندار مسجدسلیمان بیان کرد: از اردیبهشت ماه امسال در کارخانه‌های آلومینیوم و پتروشیمی مسجدسلیمان نیرو جذب می‌شود و امیدواریم با جذب این نیرو‌ها از آمار بیکاری شهرستان کاسته شود. وی با بیان این که توافقاتی با صندوق مهر امام رضا (ع) شده است، گفت: صندوق مهر امام رضا (ع) با ارائه وام با بهره پایین اعتبارات اشتغال‌زایی را در شهرستان مسجدسلیمان فراهم می‌کند. گوروئی با بیان این که باید به سمت جذب گردشگر در مسجدسلیمان حرکت کنیم، عنوان کرد: با اهمیت دادن به صنعت گردشگری می‌توان به مبحث اشتغال زایی و توسعه پایدار کمک فراوانی کرد.

وی به منظور ارتقاء سطح آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان در سال جاری بیان کرد: تقویت و توسعه هوشمندسازی مدارس، تأمین و تکمیل تجهیزات مدارس و برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی برای معلمان و دانش آموزان با کمک آموزش و پرورش را مدنظر داریم. فرماندار مسجدسلیمان عنوان کرد: یکی از اقدامات انجام شده در حوزه سلامت بهره برداری از یک بیمارستان در مسجدسلیمان بوده که به عنوان یک گام بزرگ در این بخش تلقی می‌شود. وی با اشاره به احداث پارک و اهمیت به نظافت عمومی شهری افزود: یکی از ابلاغ‌های داده شده به شهرداری مسجدسلیمان احداث پارک بانوان است.

مرجع/تسنيم

درباره نویسنده

8039مطلب نوشته است .

۴ Comments on “فرماندار مسجدسلیمان:
نیروی انسانی مجتمع پتروشیمی مسجدسلیمان و آلومينيوم اردیبهشت‌ماه جذب می‌شود

 • زروس wrote on ۲۲ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۸

  با عرض سلام. به امید پیشرفت هرچه بیشتر مسجدسلیمان.  انشاااا

 • اسمان wrote on ۲۳ فروردین, ۱۳۹۴, ۶:۲۳

  با سلام. جناب فرماندار همانطور که بارها عرض شد. مدارس گلگیر در وضعیت مناسبی نیستند.نامه های متعددی نوشته شده چه از طریق شورا چه از طریق مردم. تغییر مدیریت اموزش و پرورش مسجدسلیمان هم تاثیری نداشته. شهری که دبیرستان ندارد.وضعیت راهنمایی و دبستانش هم به صورت نیمه فعاله و به صورت مشترک اداره میشه چه انتظاری از پیشرفت وجود داره. وقتی حداقل امکانات اموزشی فراهم نیست. چه فایده. استاندار محترم هم تو بخشی از مصاحبه خودشون فرمودند امسال وصعیت اموزش و پرورش را بهتر میکنیم. ولی ما اهالی گلگیر اصلا خوشبین نیستیم. میگن بخشنامه است که دانش اموزان باید به یه حد و نصابی برسند تا دبیرستان دایر بشه. ایا این بخشنامه که مشکل داره تا به حال به مقامات کشوری مشکلاتش اعلام شده بارها نامه نوشتیم. ایا اگر یه شهر دانش اموزانش به حد نصاب بخشنامه غیر کارشناسی که طاهرا در دولت قبل نوشته شده نرسند باید بیسواد بار بیان. بخشنامه بدرد جاهایی مثل شمال میخوره که روستاها و شهرهاش به هم نزدیکند. نه…
  فراموش نکنیم . امکانات اموزشی یکسان حق مسلم تمامی اقشار جامعه است. عادت کرده ایم هر کجا محرومتر است کمتر به دادش برسیم. امیدوارم جواب درستی در پیشگاه پروردگار  داشته باشیم…

 • از فاز دو سیمان کارون چه خبر wrote on ۲۴ فروردین, ۱۳۹۴, ۰:۰۳

  از فاز دو سیمان مسجدسلیمان(کارون) و راه اندازی(روشن کردن پمپ آب) آب درمانی چه خبر؟
  کسی می دونه و پاسخگو هست؟
  نگردید که نیست و نیست و نیست

 • اکبری wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۴

  مبارک غیر بومی ها و مسولین غیر بومی…به مسجدسلیمان چه ربطی داره

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی