يك راهكار براي جلوگيري از حرکت کاروان های عزاداری

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان/ محمدرضا مكوندي: یکی ازموارد اعتراضی و به حق شهروندان در سال های اخیر در خصوص حرکت کاروان های عزاداری در چندین کيلومتر طول شهر است که این عزاداری های با ساز و دهل و خواننده محلی در تولید انرژی منفی و تزریق به روح و روان هزاران هزار مستمع اجباری نقش موثری دارد.

یکی از موارد مهمی که در جلسات مقابله با آسیب ها و از جمله خودکشی هم مرتباً بحث و لاینحل مانده است همین مهم بوده. در حالی که راه حل بسیار آسانی دارد تا صدای وانت های بلندگو دار مشایعت کنندگان اموات برای همیشه خاموش شود. بنده به جناب مهندس گورویی فرماندارمحترم، مهندس قاسمی ریاست محترم شورای شهر و جناب سرهنگ فراشی فرمانده محترم انتظامی شهرستان مسجدسلیمان پیشنهاد می دهم کلیه وانت های بلندگو دار مراسمات عزاداری به خاطر ایجاد آلودگی صوتی از سوی ماموران راهنمایی و رانندگی حداکثر جریمه شود البته نیازی به توقیف و اخلال در مراسم عزاداری نیست بلکه اول اطلاع رسانی وسیع گردد بعد به محض مشاهده تخلف جریمه اعمال گردد. یقیناً و با اطمینان عزض می کنم بساط این مشکل برای همیشه درمسجدسلیمان برچیده خواهدشد.

درباره نویسنده

7603مطلب نوشته است .

۵ Comments on “يك راهكار براي جلوگيري از حرکت کاروان های عزاداری”

 • دیاکو wrote on ۳۱ فروردین, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۵

  واقعا لازم است تا جلوی کاروان های عزاداری درون شهر گرفته شود.

 • پیمان wrote on ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۶:۰۷

  آقای فرمانداربخاطرخدا این بساط عزا رو جمع کنید چون  شهرمان رابه ماتمکده تبدیل کرده

 • محمد wrote on ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۸:۲۲

  برادر مکوندی عزیز برای حل مشکل جوانان به فکر اشتغال جوانان باشید . به فکر محل تفریح مناسب و فضای سبز مناسب باشید . به فکر اصلاح بافت فرسوده شهر باشید . . اقای مکوندی بزرگوار به فکر این باش هنرستان صنعتی ارتش چرا جمع اوری شد. چرا در حالی که مملکت عزیزمان هر روز در حال پیشرفت نظامی میباشد تانک سازی شهید فرخ نیا چرا به حالت نیمه تعطیل درامده. اقای مسولین چرا پرسنل هوانیروز اکثرا نیروهای غیر بومی میباشند . روسا ادرات عزیز چرا به فکر استخدام نیروهای بومی نیستید هنرستان شریف واقفی چرا توسط دبیرهای غیر بومی اداره شود و… دیگر . خواهشا در جلسات اسیب شناسی به مشکلات اداری شهر هم رسیدگی شود .الان کلیه شهرهای استان اعم از ابادان خرمشهر دزفول شوشتر رامهرمز .بهبهان و … همه جادهای انها کوتاه تر واتوبان شده اما ما چی . چندین سال است بحث تعرض جاده از پاگچ امام رضا مطرح است اما این پروژه عقب می افتد . خواهشا از فرماندار عزیز و دلسوز و برادر توانمند جناب حاج اقا امینی خواهش دارم از اصلاح وتوانمندسازی مدیریتی سیستم اداری شهر برای رفع مشکلات مردم اقدام شود

 • سینا wrote on ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۱

  mis ده کوره ست
  قاجعه است
  چقد خیابان اصلی این شهر (درشکفت) حوالی اتش نشانی
  چقد کثیفه شهر چقد فرسوده و پیر…

 • از فاز دو سیمان کارون چه خبر wrote on ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۲۶

  آقای مکوندی ایول خوب مطلبی عنوان کردید
  اگه سردخونه چهاربیشه راه بیفته مشکل حل میشه٬قرار بود برج ۶ پارسال راه بیفته؛هفت ماه گذشته. جالبه که یک ستون مانع این پروژه شده.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی