شناسایی 400 انشعاب غیرمجاز به چرخه فروش آب در مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان-  مدیر اداره آب و فاضلاب مسجدسلیمان از شناسایی و تبدیل وضعیت بیش از 400 انشعاب غیرمجاز در این شهرستان خبر داد. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان منوچهر شریف‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مسجدسلیمان اظهار کرد: ساماندهی انشعابات غیرمجاز طبق یک برنامه‌ریزی منسجم در حال انجام است. وی اضافه کرد: در ادامه فرآیند پیمایش و شناسایی انشعابات غیرمجاز، 400 فقره انشعاب غیرمجاز شناسایی و تعیین تکلیف شد و به چرخه فروش آب اضافه شد.

مدیر اداره آب و فاضلاب مسجدسلیمان، انشعابات غیرمجاز را به عنوان مهم ترین عامل هدررفت آب دانست و تاکید کرد: ایجاد عدم تعادل فشار در شبکه توزیع به علت غیربرنامه‌ای بودن انشعابات، احتمال نشت آلاینده‌ها به شبکه در هنگام کاهش فشار شبکه، احتمال ایجاد آلودگی در شبکه هنگام اتصال به شبکه، استفاده بیش از حد استاندارد یا حد نیاز از آب به علت عدم اندازه گیری، عدم پرداخت آب بها، تشدید نشت از این انشعابات (به علت اینکه معمولا از اتصالات و لوله‌های غیراستاندارد استفاده می‌شود) و نصب غیراصولی آن از جمله مشکلاتی است که انشعابات غیرمجاز به وجود می‌آورند.

شریف‌پور در پایان بیان کرد: حکم محکومیت 116 واحد از انشعابات غیرمجاز مربوط به منازل شبکه بهداشت، وصول مطالبات انشعابات بدهکار از موسسات، مرغداری‌ها، بلوک زنی‌ها و معرفی به مراجعه قضایی و رسمی کردن بیش از 100 مورد از انشعابات غیر مجاز از دیگر اقدامات اداره آبفا مسجدسلیمان است.

درباره نویسنده

8188مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی