اتفاقات خوبی در حوزه های مختلف مسجدسلیمان افتاده است/ دو موضوع اصلی ما در سال ۹۴میانبر و کمربندی است/ وزیر بهداشت دستور استخدامی ۱۰۰درصد نیرو بومی را صادر کردند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- دکتر اسماعیل جلیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در جمع فعالان سیاسی اجتماعی شهرستان مسجدسلیمان ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت: در شهرستان مسجدسلیمان به خصوص بخش عمرانی اتفاقاتی خوبی در حوزه های مختلف افتاده است. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی ادامه داد: مثلاً در بخش راه با تلاش مدیریت راه و شهرسازی بخش عمده ای از انتظارات در سال ۹۳ به انجام رسید اما بخش عمده این انتظارات و اعتبارات در سال ۹۴می باشد که باید روی آن ها متمرکز شویم. نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی دامه داد: دو موضوع اصلی ما در سال ۹۴میانبر و کمربندی در مسجدسلیمان است و مسیر بعد ما مسیر چهارمحال بختیاری به اندیکا و مسجدسلیمان می باشد که یکی از راه های محوری ماست که با اعتبار تا سقف ۷۰میلیارد تومان تا یک ماه آینده در دستور کار قرار خواهیم داد که این کار منجر به کوتاهی مسیر و تردد راحت می شود.

دکتر جلیلی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: فرودگاه مسجدسلیمان به الحمدالله در حال انجام می باشد و بازسازی باند آن رو به اتمام است. سالن تشریفات یا همان سالن انتظاردر تابستان شروع به کارمی کند و در سال ۹۴ وعده آن که برای پروازبود، به سرانجام خواهد رسید.

وی همچنین در ارتباط با بیمارستان مسجدسلیمان اظهار داشت: خود شاهد آن بودید با تلاش و همت بهداشت و درمان این بیمارستان افتتاح شد و دستور وزیر محترم بهداشت جهت خرید دستگاه ام ای آر و سی تی اسکن حرفه ای نیز صادر شد که این امرباعث می شود مسیر تردد بیماران به مرکز استان کم شود وی افزود: همچنین وزیر محترم دستور استخدامی ۱۰۰درصد نیرو بومی را صادر کردند که مراحل آن نیز انجام شد که ان شاء الله از طریق آزمون و مصاحبه مراحل آن نیز انجام می شود.

درباره نویسنده

8564مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی