پيام نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي به مناسبت روز قدس

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- دکتر اسماعیل جلیلی نماينده مردم مسجدسليمان، انديكا، لالي و هفتكل در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اهمیت برگزاری با شکوه روز قدس اظهار کرد: حضور در راهپیمایی روز قدس به نشانه ابراز همدردی با مظلومان و اعلام انزجار از ظلم صهیونیست‌ها و تمام حکام مستبد است.

وی به مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و افزود: با توجه به روحیه استکبارستیزی مردم، فارغ از نتیجه مذاکرات، حضور با شکوه مردم در راهپیمایی نشانه مخالفت با سیاست‌های ظالمانه کشورهای استکبار به‌ویژه ظلم آن‌ها علیه مسلمانان خاورمیانه است.

نماینده مردم مسجدسلیمان،لالی،هفتکل واندیکادر مجلس شورای اسلامی برگزاری روز قدس و حمایت از مستضعفان را از اهداف جمهوری اسلامی عنوان‌کرد و گفت: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس موجب حمایت از مردم مظلوم و مستضعف و همدردی و همگرایی با آن‌ها است.

دکتر جلیلی عنوان کرد: روز قدس، روز اعلام انزجار از اقدامات ظالمانه حکام برخی از کشورهای اسلامی است که علیه منافع مردم خود و کشورهای همجواری اقدام می‌کنند. انسجام و یکپارچگی در راهپیمایی روز قدس چهره این حکام را در مجامع بین‌المللی آشکار خواهد ساخت و تا در نهایت با این فشار اجتماعی از اقدامات خود پشیمان شوند.

درباره نویسنده

6981مطلب نوشته است .

One Comment on “پيام نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي به مناسبت روز قدس”

  • زروس wrote on ۱۸ تیر, ۱۳۹۴, ۶:۲۹

    با عرض سلام  باتشکر از نماینده محترم و فعالمان در عرصه های اقتصادی و سیاسی  و این را بدانید مردم مسجدسلیمان چونکه خود درد مظلومیت ا چشیده اند انشااا در روز جهانی قدس که با پیشنهاد امام خمینی آن بزرگ مرد تاریج معاصر جهان و همه اعصار ایران بوده است شرکت خواهند کرد و مظلومیت ملت فلسطین را فریاد می نند نشاا آقای دکتر جلیلی لطفا پیگیر مشکل برق منطقه گلگیر و طرح 1200 هکتاری و دیگر مشکلات آن باشید همچنین حق حق آبه مسجدسلیمان را با توجه به وجود سه دریاچه آب سدها در منطقه مسجدسلیمان را با توجه به استعداد منطقه جهت کشاورزی و باغداری و شیلات را در منطقه از وزارت نیرو مطالبه و پیگیری کنید  با تشکر. 

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی