مشكل خانه‌هاي جديد ساكنان مناطق‌آلوده به نفت مسجدسليمان

سند زمين‌ها متعلق به ارتش است و بايد وزارت نفت پول زمين‌هاي مربوطه را به ارتش پرداخت كند تا سندها از نام ارتش خارج و به متقاضيان اعطاء شود.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- مديركل بنياد مسكن انقلاب اسلامي خوزستان گفت: هنوز خانه‌اي از خانه‌هاي جديد مسكوني ويژه متقاضيان ساكنان مناطق‌آلوده به نفت در مسجدسليمان تحويل داده نشده زيرا مشكل انتقال سند زمين خانه‌هاي ساخته شده حل نشده است.

به گزارش باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان محمد شهيدزاده اظهاركرد: از سال 91 كار ساخت تعداد 310 واحد مسكوني در مسجدسليمان براي ساكنان مناطق آلوده به نفت تمام شده و اين واحدها افتتاح شده‌اند ولي بايد براي تحويل به متقاضيان مشكل سند زمين اين خانه‌ها حل شود.

وي افزود: سند زمين‌ها متعلق به ارتش است و بايد وزارت نفت پول زمين‌هاي مربوطه را به ارتش پرداخت كند تا سندها از نام ارتش خارج و به متقاضيان اعطاء شود.

شهيدزاده تصريح‌كرد: اگر سند زمين‌ها آماده شود اين سندها به متقاضيان و سند خانه‌هاي مسكوني مناطق آلوده به جاي آن دريافت خواهد شد و انتقال سند صورت مي‌گيرد.

مديركل بنياد مسكن انقلاب اسلامي خوزستان عنوان‌كرد: فاز اول طرح ساخت خانه‌هاي مسكوني براي مناطق آلوده شامل ساخت 1400 واحد مسكوني است كه تاكنون 310 واحد آن تكميل شده و 690 واحد باقي‌مانده به صورت ميانگين با پيشرفت فيزيكي 70 درصد در حال ساخت هستند.

ايسنا

درباره نویسنده

8496مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی