جلسه استقبال از خدام امام رضا(ع) در مسجد سلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- رئیس اداره تبلیغات اسلامی مسجد سلیمان از برگزاری جلسه ستاد استقبال از خدام امام رضا (ع) در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان حجت‌الاسلام علی قند علی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی مسجد سلیمان از برگزاری جلسه ستاد استقبال از خدام امام رضا(ع) در این شهرستان خبر داد.

قندعلی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت ومیلاد با سعادت امام هشتم، سلطان سریر ارتضی حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، ستاد استقبال از خدام آن حضرت در شهرستان تشکیل شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان افزود: در این جلسه حجت‌الاسلام امینی امام جمعه مسجد سلیمان با پراهمیت خواندن حضور خدام درشهرستان، آن را حرکتی معنوی و فرصتی برای پراکنده شدن شمیم رضوی در شهرستان دانست و بر برگزاری منسجم و هر چه باشکوه تر این مراسم تأکید کرد.

قندعلی افزود: این ستاد متشکل از دفتر امام جمعه، اداره تبلیغات اسلامی، اداره اوقاف، شهرداری و شرکت بهره برداری نفت وگاز می‌باشد که با حضور مسئولین دستگاه‌ها وامام جمعه شهرستان تشکیل شد و هر کدام از اعضا به بیان نظرات و پیشنهادات در راستای برگزاری هر چه بهتر برنامه پرداختند.

وی در خصوص برگزاری این مراسم خاطرنشان کرد: جلسه استقبال از خادمان رضوی وجشن بزرگ میلاد امام رضا(ع) در روز پنجشنبه هفته جاری از قبور مطهر شهدای گمنام آغاز وسپس در مصلی نماز جمعه رأس ساعت ۹ صبح ۵ مرداد ۹۴ ویژه برنامه جشن میلاد آن حضرت با حضور مردم وخادمان امام هشتم(ع) و ارادتمندان ساحت اهل‌بیت(ع) برگزار خواهد شد. پس از برگزاری جشن مراسم دیدار از چند خانواده معظم شهید وعیادت از بیماران در بیمارستان ۲۲ بهمن برنامه‌ریزی شده است.گفتنی است، این جلسه ۳۱ مرداد ۹۴ در دفتر امام جمعه برگزار شد.

درباره نویسنده

8175مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی