حجت الاسلام قندعلی: از این که شهرمان از تصاویر متبرک شهیدان خالی است گلایه منديم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- دومین یادواره شهدای منطقه بازار تمبی در صحن مسجد امام جعفر صادق (ع) برگزار گردید. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان رییس اداره تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان در این یادواره باگرامی داشت یاد و خاطره ی هفت شهید منطقه تمبی در جمع خانواده های شهداء ،بسیجیان و مدیران واهالی بازار تمبی به ایراد سخن پرداخت.

قندعلی افزود: شهداء در عمل به فرامین الهی گوی سبقت را از همگان ربودند و در لحظاتی شیرین وجانفزا به لقاء حق رسیدند. وی افزود شهداء با عمل به دستورات دینی در خود ظرفیتی معنوی به وجود آوردند که از سخن گفتن وتحلیل آن با مثالهایی از جنس عالم ماده کار آسانی نیست.

قندعلی در بخشی از سخنان خود خاطر نشان کرد:همه ی ما مدیون شهیدان وخانواده های آنان هستیم و روی میز هر مدیری باید تصویر یک شهید نصب شود تا یاد شهیدان در خاطرمان کهنه نشود وهیاهوی زندگی باعث فراموشی راه سبز این مردان خدا نشود.

وی در ادامه افزود:از اینکه شهرمان از تصاویر متبرک شهیدان و فرزندان وقهرمانان گمنام ولی همیشه جاوید خالی است گلایه می کنیم و امیدواریم این موضوع مورد اهتمام جدی مسولین قرار گیرد.وی در پایان حادثه ی غم انگیز منا و عروج غریبانه ی حاجیان را تسلیت گفت و برای آنان و خانواده های غمدیده ی شان از خداوند متعال طلب صبر و اجر کردند.

درباره نویسنده

6529مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی