تصویب قطعی شش رشته جدید کارشناسی ارشد برای واحد دانشگاهی مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- شش رشته جدید کارشناسی ارشد برای واحد دانشگاهی مسجدسلیمان مورد تصویب قطعی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان به نقل از روابط عمومي دانشگاه آزاد دکتر محمد حسین محبی نور الدین وند معاون آموزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان ضمن اعلام این خبر، گفت: واحد دانشگاهی مسجدسلیمان در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال اول 95-94 در رشته جدید به شرح ذیل دانشجو می پذیرد:

1- آموزش و پرورش ابتدایی

2- مشاوره و راهنمایی

3- مدیریت دولتی – مدیریت مالی دولتی

4- مدیریت صنعتی – مالی

5- نانو فیزیک

6- مهندسی صنایع – مدیریت سیستم و بهره وری

معاون آموزشی واحد مسجدسلیمان در خصوص چگونگی پذیرش دانشجوی جدید در مرحله تکمیل ظرفیت رشته های فوق، گفت: کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 94 اعم از پذیرفته شده یا پذیرفته نشده در همین رشته یا سایر رشته های مجموعه مرتبط، می توانند تا پایان روز شنبه 11 مهرماه 94 از طریق سایت WWW.Azmoon.Org نسبت به ثبت نام و یا جابجایی از واحد های دیگر به این واحد دانشگاهی اقدام نمایند.

محبی یاد آور شد: بر اساس مجوز صادر شده از سوی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ، داوطلبانی که پیش از این در یکی از رشته های فوق و یا مجموعه رشته های مرتبط پذیرفته شده اند، در صورت تمایل به انتخاب واحد دانشگاهی مسجدسلیمان برای ادامه تحصیل، می توانند نسبت به جابجایی و انتخاب این واحد دانشگاهی از طریق سایت اعلام شده اقدام کنند.

معاون آموزشی واحد مسجدسلیمان در پایان افزود: تکمیل ظرفیت رشته های دکتری تخصصی مدیریت مالی و دکتری تخصصی علوم و صنایع غذایی این واحد دانشگاهی، همانند مقطع کارشناسی ارشد از طریق مراجعه و ثبت نام در سایت WWW.Azmoon.Org تا پایان روز شنبه 11/07/94 امکان پذیر است.

درباره نویسنده

6981مطلب نوشته است .

One Comment on “تصویب قطعی شش رشته جدید کارشناسی ارشد برای واحد دانشگاهی مسجدسلیمان”

  • حسین wrote on ۱۱ مهر, ۱۳۹۴, ۸:۲۹

    سلام 
    از مدیریت دانشگاه آزاد مسجد سلیمان جناب دکتر مسعود شهبازی و معاونتها و سایر مدیران این مجموعه آموزشی که با تلاش چشمگیر و زحمات زیاد  موجب تصویب رشته های کارشناسی ارشد شده اند تشکر و قدر دانی می تمایم ، تصویب این رشته هاباعث رونق و توسعه شهر و ایجاد نشاط در جامعه میگردد. امیدواریم این موفقیت ها ادامه داشته باشد .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی