رونمایی از لباس تیم فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی کاوه

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- طی مراسمی با حضور جمعی از پیشکسوتان ورزشی از لباس تیم های فوتبال باشگاه کاوه رونمایی شد. حسین خیرالهی با بیان این خبر افزود:به منظور ایجاد روحیه وحدت و وفاق و دلگرمی بیشتر بین ورزشکاران نوجوان و همچنین حضور رسمی در میادین ورزشی نیاز به تحقق این امر مشهود بود. خیرالهی ادامه داد: در همین راستا و با حمایت صادقی مدیريت محترم فروشگاه ورزشی ارسلان اردلان لباس های مذکور تهیه و به این باشگاه اهدا گردید.

این فعال اجتماعی با بیان این که در مسایل اجتماعی همواره پیشگیری بهتر از درمان است بیان داشت: از همه خیرین و دلسوزان مردم و جوانان شهرستان دعوت می کنم که در این راه ما را یاری نمایند. زیرا خرج نمودن بودجه های هرچند اندک آن ها در امور فرهنگی و ورزشی و کلا انجام امر پیشگیری می تواند جلوی هزینه های بسیار هنگفت در امر درمان معضلات اجتماعی و اعتیاد را بگیرد.

شایان ذکر است باشگاه فرهنگی ورزشی کاوه که در منطقه بازار چشمه علی مسجدسلیمان واقع گردیده، در سال های دور، ورزشکاران برجسته و به نامی را به جامعه ورزشی مسجدسلیمان اهدا نمود بود،که پس از سال ها تعطیلی و در شرایطی که در آستانه تخریب قرار گرفته بود توسط جمعی از فعالان اجتماعی شهرستان و محله مجدداً احیا گردید.

درباره نویسنده

8177مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی