روابط عمومی آبفا مسجدسلیمان: هیچ گونه انشعابی از شهرداری قطع نشده است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- حسن کریمی مسئول روابط عمومی آبفا مسجدسلیمان در خصوص اظهارات روابط عمومی شهرداری در فضای مجازی مبنی بر قطع انشعابات فضای سبز شهرداری ضمن تکذیب این خبر گفت: هیچ گونه انشعابی از شهرداری قطع یا جمع آوری نشده است و آب در سیستم فضای سبز به صورت مستمر مثل دیگر بخش های شهر در جریان است.

کریمی در ادامه افزود: ادعای روابط عمومی شهرداری مبنی بر قطع انشعاب شهرداری در واقع کذب می باشد و تمامی شواهد و مستندات لازم جهت صدق این گفته موجود می باشد.

وی در ادامه افزود: در بخش دیگر از بیانیه منتشر شده از سوی شهرداری به بدهی شهرداری به آبفا اشاره شده است که این مسله نیز ضمن تخصصی بودن و عدم نیاز به طرح عمومی آن به دلیل مطرح شدن از سوی شهرداری و جهت شفاف سازی توضیحاتی را مختصر ارائه می دهم.

در خصوص مبلغ بدهی باید به این مسله اشاره کرد که این هزینه در واقع برای کلیه انشعابات شهرداری در سطح شهرستان می باشد که جمعا حجمی برابر با ۳۰ درصد کل حجم آب شهرستان را شامل می شود و رقم اعلام شده از سوی آبفا کاملا قانونی و بر اساس شرایط ابلاغی می باشد و آبفا این حق را برای شهرداری قائل می باشد تا در صورت هرگونه اعتراض نسبت به این ارقام از طریق واحد حقوقی و امور مشترکین اقدام نماید و این امورآماده پاسخگویی و شفاف سازی در این زمینه می باشد.

لازم به ذکر است تاکنون از طریق واحد بهره برداری و آبرسانی و نیز از طریق تماس تلفنی با شهردار محترم جناب مهندس حیدری در خصوص سیستم ابدهی فضای سبز به ویژه بلوارهای شهرستان نامه نگاریها و تذکراتی را ارسال کردیم که متاسفانه هنوز هیچگونه ترتیب اثری به وضعیت ابیاری بلوارها و فضای سبز شهرستان داده نشده است و در این راستا مشکلاتی نیز برای ابفا بوجود امده است.

در پایان انتظار می رود شهرداری بر اساس رسالت خود به دنبال حل قانونی مشکلات باشد و از طرح هرگونه ادعای کذب در شبکه های اجتماعی که باعث بدبینی شهروندان نسبت به دیگر ادارت می شود خودداری کند.

لازم به ذکر است مدتی پیش مطلبی تحت عنوان نگذاریم  سبزه ها خشک شوند در فضای مجازی منتشر که در آن آمده بود: اداره آبفا برای چندمبن بار اقدام به قطع آب فضای سبز شهرداری نموده است و…

درباره نویسنده

8585مطلب نوشته است .

One Comment on “روابط عمومی آبفا مسجدسلیمان: هیچ گونه انشعابی از شهرداری قطع نشده است”

  • یک ایرانی wrote on ۲۷ مهر, ۱۳۹۴, ۸:۴۰

    با سلام
    آبفا که دیگه عملکردش مشخص نیازی به تعریف وتمجید نداره از آبهای جاری سطح شهر نه بلکه بگوییم تالاب مسجدسلیمان کاملا واضح وگویا است.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی