مسمومیت ۴۰ نفر براثر استنشاق گاز کلر در شهرستان اندیکا

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان: عصر دیروز، بر اثر استنشاق گاز کلر،40 نفر از اهالی یکی از روستاهای شهرستان اندیکا، دچار مسمومیت شدند و به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان به نقل از اندیکانیوز، عصر دیروز،۴۰ نفر از اهالی روستای مافگه از توابع بخش آبژدان شهرستان اندیکا دچار مسمومیت شدند و جهت رسیدگی به وضعیت آنها به مراکز درمانی منتقل شدند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیکا در مورد علت این مسمومیت اظهار داشت: بررسی های ما نشان می دهد که علت مسمومیت استنشاق گاز کلر می باشد. اما در مورد چگونگی انتشار این گاز در آن منطقه، اطلاعاتی در دست نداریم.

دکتر باقری در ادامه افزود: ۲۷ نفر از مراجعه کنندگان با درمان سرپایی، مشکل شان مرتفع شد و به خانه های خود بازگشتند و ۱۱ نفر از دیگر مراجعه کنندگان پس از بستری در درمانگاه و انجام کارهای پزشکی به وضعیت عادی برگشتند و از درمانگاه مرخص شدند.

وی در ادامه افزود: دو نفر از مراجعه کنندگان که نیاز به مراقبت بیشتری داشتند،جهت انجام آزمایشات و رسیدگی به وضعیت آنها به بیمارستان ۲۲ بهمن شهرستان مسجدسلیمان منتقل شدند و هم اکنون تحت مراقبت قرار دارند.

درباره نویسنده

6528مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی