معارفه سرپرست حوزه معاونت و رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- در جلسه‌ای که در دفتر معاونت سما واحد دانشگاهی مسجدسلیمان برگزار شد، سرپرست حوزه معاونت و رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد مسجدسلیمان معرفی شد. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان دکتر مسعود شهبازی رییس واحد دانشگاهی مسجدسلیمان در سخنانیاز تلاش این مجموعه در پیشبرد امور، تقدیر و تشکر کرد. وي ادامه داد: گفت: در مکتب ما مسئولیت یک امانت است لذا باید به عنوان یک امانت‌دار خوب از مسئولیت نگهداری کنیم و در موقع لزوم هم این وظیفه خطیر را به شخص دیگری واگذار کنیم…

رییس واحد دانشگاهی مسجدسلیمان با معرفی علی کرمی به سمت سرپرست جدید حوزه معاونت و رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما این واحد دانشگاهی، تأكيد کرد: اولویت کاری ما در حوزه سما بیشتر باید به مدارس غیر انتفاعی اختصاص یابد و در همین خصوص انشاالله با انجام تبلیغات مناسب بتوانیم در آینده این حوزه را گسترش دهیم.

در ادامه این جلسه علی کرمی سرپرست جدیدحوزه معاونت و رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد مسجدسلیمان از همه همکاران خود در حوزه سما به عنوان نیروهای پرتلاش و زحمت کش و کم توقع یاد کردو ابراز امیدواری کرد در آینده با بهره مندی از راهنمایی های دکتر شهبازی و همکاری پرسنل این حوزه در مسیر رشد و موفقیت قدم برداریم.

درباره نویسنده

7269مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی