در پی حوادث اخیر در جاده مسجدسلیمان – اهواز دادگستری مسجدسلیمان وارد عمل شد/پیمان چعباوی: در صورت عدم اجرای پروژه و رفع نقاط حادثه خیز جاده مسجدسلیمان- اهواز مسئولیت کیفری و حقوقی با اداره کل راه و شهرسازی خواهد بود

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- پیمان چعباوی رییس دادگستری دادگستری شهرستان مسجدسلیمان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در ارتباط با موضوع جاده مواصلاتی مسجدسلیمان به اهواز گفت: دادگستری مسجدسلیمان جهت حل معضل جاده مواصلاتی مسجدسلیمان به اهواز وارد عمل شد.

چعباوی ادامه داد: در اولین اقدام حوادث اخیر تصادفات رانندگی و مرگ و میر حاصل از آن را به اطلاع رئیس کل دادگستری استان خوزستان رسانده و سپس طی شرحی مفصل عدم اجرای سریع تعریض جاده را به اداره کل راه و شهرسازی استان تذکر دادیم.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان چعباوی گفت: در صورت عدم اجرای پروژه و رفع نقاط حادثه خیز جاده در آینده مسئولیت کیفری و حقوقی به اداره کل راه و شهرسازی تعمیم داده خواهد شد.

درباره نویسنده

9002مطلب نوشته است .

One Comment on “در پی حوادث اخیر در جاده مسجدسلیمان – اهواز دادگستری مسجدسلیمان وارد عمل شد/پیمان چعباوی: در صورت عدم اجرای پروژه و رفع نقاط حادثه خیز جاده مسجدسلیمان- اهواز مسئولیت کیفری و حقوقی با اداره کل راه و شهرسازی خواهد بود”

  • تارک wrote on ۱۱ آذر, ۱۳۹۴, ۹:۳۸

    درود بر آقای چعباوی.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی