در پي حوادث اخير در جاده مسجدسليمان – اهواز دادگستري مسجدسليمان وارد عمل شد/پيمان چعباوي: در صورت عدم اجرای پروژه و رفع نقاط حادثه خیز جاده مسجدسليمان- اهواز مسئولیت کیفری و حقوقی با اداره كل راه و شهرسازي خواهد بود

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- پيمان چعباوي رييس دادگستري دادگستری شهرستان مسجدسلیمان در گفتگو با سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان در ارتباط با موضوع جاده مواصلاتي مسجدسليمان به اهواز گفت: دادگستري مسجدسليمان جهت حل معضل جاده مواصلاتی مسجدسلیمان به اهواز وارد عمل شد.

چعباوي ادامه داد: در اولين اقدام حوادث اخیر تصادفات رانندگی و مرگ و میر حاصل از آن را به اطلاع رئیس کل دادگستری استان خوزستان رسانده و سپس طی شرحی مفصل عدم اجرای سریع تعریض جاده را به اداره کل راه و شهرسازی استان تذکر داديم.

به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان چعباوي گفت: در صورت عدم اجرای پروژه و رفع نقاط حادثه خیز جاده در آینده مسئولیت کیفری و حقوقی به اداره كل راه و شهرسازي تعمیم داده خواهد شد.

درباره نویسنده

8402مطلب نوشته است .

One Comment on “در پي حوادث اخير در جاده مسجدسليمان – اهواز دادگستري مسجدسليمان وارد عمل شد/پيمان چعباوي: در صورت عدم اجرای پروژه و رفع نقاط حادثه خیز جاده مسجدسليمان- اهواز مسئولیت کیفری و حقوقی با اداره كل راه و شهرسازي خواهد بود”

  • تارک wrote on ۱۱ آذر, ۱۳۹۴, ۹:۳۸

    درود بر آقای چعباوی.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی