سرپرست شهرداری مسجدسلیمان خبر داد: مشکل فاضلاب میدان نمره یک با تمام امکانات در حال اصلاح و ترمیم است + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- اسفندیار باقری سرپرست شهرداری مسجدسلیمان گفت: فاضلاب این منطقه قدمت ۷۰ ساله دارد که به مرور تخریب و آب و فاضلاب به لایه های زیرین بلوار اصلی خیابان آزادی ( نمره یک) نفوذ و حفره هایی به عمق تقرببا ۴ متر و به عرض ۶ مترو به طول ۱۵ متر در وسعت گسترده ای ایجاد کرده است.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان اسفندیارباقری سرپرست شهرداری مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار ما در رابطه با ریزش کانال شبکه فاضلاب میدان نمره یک اظهار داشت : پروژه عملیاتی فوق با توجه به حجم بالای خاکبرداری ؛ لجن برداری با همکاری مشترک اداره آبفا و اداره راهنمایی و رانندگی درحال انجام می باشد.

وی گفت: فاضلاب این منطقه قدمت ۷۰ ساله دارد که به مرور تخریب و آب و فاضلاب به لایه های زیرین بلوار اصلی خیابان آزادی ( نمره یک) نفوذ و حفره هایی به عمق تقرببا ۴ متر و به عرض ۶ مترو به طول ۱۵ متر در وسعت گسترده ای ایجاد کرده است. باقری افزود: درصورت عدم اصلاح و ترمیم؛ خسارات جبران ناپذیری به وجود می آمد.

سرپرست شهرداری در پایان افزود: شروع پروژه رفع اصلاح شبکه فاضلاب خیابان آزادی نمره یک، با توجه به این که در مسیر گلوگاه خیابان اصلی شهر می باشد ازمورخ ۱۶/۹/۹۴   آغاز گردیده که باتمام امکانات درحال اصلاح وترمیم آن هستیم و در تلاشیم طی روزهای آینده این مشکل برطرف گردد.

19164144711916420771 1916415371

درباره نویسنده

8697مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی