آتش سوزی یک مجتمع مسکونی و عملیات همزمان فوریتهای پزشکی و آتشنشانی شهرستان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- رییس مرکز فوریتهای پزشکی شهرستان مسجدسلیمان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان گفت: پس از بروز حریق و تماس های مردمی با مرکز دیسپیج فوریت ها مبنی بر اعلام حریق در یک مجتمع مسکونی واقع در منطقه چیت شویی ، این مرکز ضمن ارسال فوری دو دستگاه آمبولانس فوریتهای پزشکی به همراه تیم امداد و نجات و همچنین اعلام به سازمان آتشنشانی یک عملیات امداد و نجات موفق و توام را رقم زد.

مهدی باقری با اعلام اینکه به دلیل حساسیت و اهمیت تامین سلامت جانی و روانی شهروندان این مرکز مبادرت به اعزام آمبولانس سوم از محل پایگاه جاده ای سه راهی لالی نموده است که به دلیل عدم بروز هرگونه خسارت و صدمه جانی در میانه راه به آمبولانس سوم اعلام گردید که به محل پایگاه جاده ای بازگردد. ایشان افزود:به لطف خدا در حادثه ایجاد شده هیچ گونه تلفات و صدمات حاد ایجاد نگردید.و تنها به دلیل دود غلیظ ایجاد شده ناشی از حریق،چند نفری از مصدمین دچار عارضه های تنفسی گردیدند.که در آمبولانس و با شیوه اکسیژن درمانی مداوا گردیدند.

درباره نویسنده

7269مطلب نوشته است .

One Comment on “آتش سوزی یک مجتمع مسکونی و عملیات همزمان فوریتهای پزشکی و آتشنشانی شهرستان”

 • مسجدسلیمانی wrote on ۷ دی, ۱۳۹۴, ۱۴:۴۸

  خسته نباشید عرض میکنم خدمت پرسنل فوریت های پزشکی و آتش نشان های شهرمون.

  چند هفته پیش در شهرستان ایذه یک آتش سوزی ساده در طبقه 4 یک آپارتمان رخ داد اما بعلت کوتاهی پرسنل آن شهرستان و نداشتن تجهیزات مناسب
  (نردبان که به طبقه 4 برسه) متاسفانه یک خانم که در آن واحد بود به راحتی از بین رفت و پرسنل آن شهرستان فقط از بیرون ساختمان سوختن این زن را مشاهده می کردند.

  امیدواریم از این موضوع درس بگیریم و برای جان شهروندان ارزش قائل باشیم و مسئولان محترم هرگونه کمبودی را در تجهیزات و پرسنل داریم پیگیری کنند تا این این حوادث ناگوار پیش نیاید .

  نا گفته نماند که پس از ان حادثه دردناک همتباران غیرتمند ایذه ای ما چندین روز در سطح شهر تجمع نمودند تا خاطیان را بازخواست کنند.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی