اسماعيل جلیلی: حکام عربستان در باتلاق بی تدبیری خود گرفتار شده اند/ کسی قادر به تضعیف جایگاه دیپلماسی ایران نیست

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- حکام عربستان با بی تدبیری خود را گرفتار منجلابی کردند که به دست خودشان ایجاد شده و اظهارات و اقدامات اخیر آن ها برای خوش آمد افرادی مانند خود است…

به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان نماینده مردم مسجد سلیمان،لالی،هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی در خصوص اقدامات اخیر رژیم آل سعود اظهار کرد: حکام آل سعود همواره مشغول گزافه گویی نسبت به ایران هستند آن ها می دانند که تاکنون جمهوری اسلامی با مراعات با آن ها رفتار کرده است.

وی افزود: اگر قرار بر برخورد جدی و تقابلی ایران با عربستان باشد مسلما رژیم آل سعود بازنده نخست و اصلی این تقابل خواهد بود هر چند که اکنون نیز با اقدامات و دیپلماسی ضعیف حاکمان سیاسی، آنها متحمل ضرر شده اند.

جلیلی با بیان این که دست و پا زدن عربستان به منزله غرق شدن حاکمان رژیم آل سعود در باتلاق است، تصریح کرد: حکام عربستان با بی تدبیری خود را گرفتار منجلابی کردند که به دست خودشان ایجاد شده و اظهارات و اقدامات اخیر آن ها برای خوش آمد افرادی مانند خود است .

وی افزود: جایگاه سیاسی ایران و تلاش هایی که در عرصه دیپلماسی انجام می دهد برای همه مشخص است و قطعا با اقدامات حکام عربستان خدشه ای به جمهوری اسلامی ایران وارد نمی شود.

درباره نویسنده

7409مطلب نوشته است .

One Comment on “اسماعيل جلیلی: حکام عربستان در باتلاق بی تدبیری خود گرفتار شده اند/ کسی قادر به تضعیف جایگاه دیپلماسی ایران نیست”

  • اشکان wrote on ۲۳ دی, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۴

    بازهم خوتی

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی