استاندار خوزستان: با قدرت به کار خود ادامه می‌دهم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- مقتدایی با رد شایعه استعفای خود که در فضای مجازی بازتاب داشته است‏‏ و با بیان این‌که حفاظت و رعایت از قانون حفاظت از بیت‌المال است، خاطرنشان‌کرد: با اقتدار و تمام توان در خدمت نظام هستم و نه شایعه‌سازی مغرضان و نه کسالت و نه هیچ چیز دیگر، من را از خدمت به مردم شریف و بزرگ استان باز نخواهد داشت؛ شایعه پراکنی و تخریب مدیران‏، از ترفندهای افراد ناسالم و مغرض و دشمنان نظام است که مطمئنا ره به جایی نخواهند برد.

وی گفت: به عنوان کسی که تجربیات متعددی دارم باید بگویم که علی‌رغم بعضی از مسائل پیش‌آمده، با قدرت بیشتری در میدان انتخابات حاضر شده و از رای مردم صیانت و حفاظت کامل خواهیم نمود. روند شروع انتخابات از هم‌اکنون تا روز رای‌گیری باید به گونه‌ای دلگرم‌کننده و طوفنده باشد و مردم را دلسرد نکند تا بتوانیم هم جواب گردن کشان منطقه و هم جواب گردن کشان بین‌المللی را دهیم. قانون در انتخابات حرف اول را می‌زند و هیچ‌کس حق دخل و تصرف در رای مردم ندارد؛ اگر خطایی از سوی کسی در حوزه‌های مختلف سر بزند یعنی حق مردم پایمال شده است.

استاندار خوزستان افزود: ما در استان خوزستان آمادگی کامل داریم تا ان‌شاءلله انتخاباتی پرشور داشته باشیم که پشتوانه‌ای برای نظام جمهوری اسلامی و پشتیبانی از خون شهدا باشد.

درباره نویسنده

7491مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی