اميدوار رضايي:دولت باید از مردم به دلیل استقامت و پایداری، قدردانی کند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- باید با ایستادگی، هوشمندی و اقتدار بر روی ارزش ها و اصول انقلاب اسلامی چالش های پیش روی را رفع کنیم.

دکتر امیدوار رضایی با اشاره به اجرایی شدن برجام اظهار داشت: روز خوبی برای ملت، مجلس و دولت رقم خورد. خوشبختانه این اتفاق با سال‌ها ایستادگی، مقاومت ملت و راهبری درست، با تدبیر و هوشمندانه رهبر انقلاب و سربازان دیپلمات رخ داد.

وی با بیان این که برجام با عنایت خداوند به دست آمد، ادامه داد: قطعاً وقتی گروهی، ملتی و مسئولان با هم باشند و در جهت کسب منافع مردم و اهداف اسلام قدم بردارند خداوند به آن ها کمک می کند. از سوی دیگر هر جایی مقاومت کنیم، هوشمندانه رفتار کرده و از افراط و تفریط فاصله بگیریم، به نتیجه مطلوب دست خواهیم یافت.

معاون قوانین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت باید از مردم به دلیل استقامت و پایداری، قدردانی کند، تاکید کرد: دولت باید در جریان اجرای برجام به نکاتی که حضرت آقا فرموند توجه لازم را داشته باشد این نکات تکمیل کننده مصوبات مجلس و شورای عالی امنیت ملی است.

دکتر رضایی اظهار داشت: علاوه بر چالش هسته ای در منطقه با چالش های دیگر مواجه هستیم و باید با ایستادگی، هوشمندی و اقتدار بر روی ارزش ها و اصول انقلاب اسلامی چالش های پیش روی را رفع کنیم.

درباره نویسنده

8506مطلب نوشته است .

One Comment on “اميدوار رضايي:دولت باید از مردم به دلیل استقامت و پایداری، قدردانی کند”

  • منبع..... wrote on ۳۰ دی, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹

    دکترامید دوست داشتنی…. هرجاکه باشی مایه فخرومباهات ملت ایران هستی

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی