عیادت فرماندار و اعضای شورای تأمین از پرسنل نیروی انتظامی که در درگیری با اراذل و اوباش مجروح گردیدند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسليمان به اتفاق اعضای شورای تأمین شهرستان از دو تن از پرسنل جان برکف نیروی انتظامی شهرستان که در حین عملیات دستگیری قاتل فراری مجروح شدند. عیادت کردند. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان در این دیدار گوروئی فرماندار اظهار داشت: امنیت و نظم امروز جامعه مرهون ایثارگران و تلاش شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی است وي ضمن تشکر از مجاهدت این عزیزان گفت: شورای تأمین شهرستان با قاطعیت با کسانی که در نظم جامعه اخلال کنند برخورد خواهد کرد و قاطعانه با تمام توان از نیروهای انتظامی پشتیبانی می‌کند.

گوروئی در ادامه با اشاره به فرهنگ غنی مردم و مشارکت آن در تأمین امنیت آنرا یکی از عوامل مؤثر در امنیت شهرستان دانست و از مردم تشکر نمود..فرماندار در آخر ضمن تشکر از برخورد قاطع سیستم قضایی و نیروهای انتظامی شهرستان با افراد شرور گفت:انشاءالله با جدیتی که دستگاه قضایی بخرج خواهد داد مسجدسلیمان همچنان جزء شهرهای خوب استان خواهد بود.حلازم به ذکر است در درگیری که در روزهای گذشته در حین دستگیری مجرم فراری بوجود آمد دو تن از پرسنل آگاهی منطقه انتظامی مسجدسلیمان مجروح شدند. لازم به ذكر است در حال حاضر مجرم دستگیر و جهت طی مراحل قانونی روانه زندان شده است.

IMG_0795IMG_0800

درباره نویسنده

8177مطلب نوشته است .

One Comment on “عیادت فرماندار و اعضای شورای تأمین از پرسنل نیروی انتظامی که در درگیری با اراذل و اوباش مجروح گردیدند”

  • ناشناس wrote on ۱۲ بهمن, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۵

    سلام لطف کردندازمامورین سرکشی وباعث دلگرمی خود وخانوادههایشان گردیدندامیدوارم فکری هم به حال هزینه هایشان بکنند،اعضای شورای تامین همگی افرادی باتجربه وکاردان میباشند،من هم ازشون تشکرمیکنم، ضمنا فرماندهی انتظامی مسجدسلیمان نیز بسیارجوان وشایسته ولایق وشجاع میباشند

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی