فرزاد حافظی: کار ناظر داوری به عدم مجوز بازی به علیزاده غیرقانونی است/ پنالتی پاس اشتباه کمک داور بود/ از هفته اول چند تماشاگر نما در حال فحاشی هستند و کسی هم جلو آن ها را نمی گیرد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان/ عزت الله قاسمی: فرزاد حافظی سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان بعد از بازی این تیم مقابل پاس همدان در گفتگو با خبرنگار سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان گفت: بازی خوبی بود و در طول نود و هشت دقیقه تیم ما سراپا حمله بود. وی ادامه داد: متاسفانه تیم پاس همدان تنها کاری که انجام داد دفاع کردن بود آن هم دفاع چند لایه و تا می توانستند به اتلاف وت پرداختند.  به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان ایشان در ادامه با گلایه از خط نگه دار اول این بازی گفتند: فکر می کنم خط نگه دار چندین اشتباه داشت خصوصاً در صحنه ای که به هیچ وجه پنالتی نبود، داور بسیار به صحنه نزدیک بود اما کمک پرچم زد آن هم در دقیقه چهل و پنج نیمه اول. وی ادامه داد: به اعتقاد من گلی که از روی نقطه پنالتی خوردیم به هیچ وجه صحیح نبود…

سرمربی نفت مسجدسلیمان در ادامه گفت: گلایه ای هم از آقایان مسئول دارم و آن این که از هفته اول چند نفر هستند که در میان تماشاگران به بازیکنان فحاشی می کنند. حتی بازیکنی که برای گرم کردن آمده هم به او فحاشی می شود. بعد از اتمام این بازی ده نفر از بازیکنان من ساک هایشان را برداشته و می خواهند از تیم بروند می گویند ما نه فوتبال و نه پول می خواهیم. با این وضعیت ما نمی توانیم در این شهر دوام بیاوریم.

حافظی ادامه داد: چهار پنج نفر هستند که از دقیقه اول به کادر فنی، بازیکنان و به مسئولان فحاشی می کنند. مگر گناه ما چیست که با این بضاعت داریم برای این شهر وقت می گذاریم و از جان مایه می گذاریم. بازیکنان من باید یک ماه پیش درصدی از پولشان را می گرفتند که تاکنون نگرفته اند. وی گفت: پس همه اش ما مقصر نیستیم مشکلات جای دیگراست.

سرمربی نفت مسجدسلیمان درادامه گفت: من از نیروی انتظامی خصوصاً از فرماندهی جوان این نیرو درمسجدسلیمان که واقعاً زحمت می کشند برای این بازی هاعاجزانه می خواهم از این مواردی که گفتم جلوگیری کنند. تا دیگر شاهد چنین صحنه های زشت در شهرمان نباشیم. ما در شهری زندگی می کنیم با سابقه تمدن و فرهنگ کهن…

فرزاد حافظی همچنین خطاب به خبرنگاران گفت: از شما تقاضا می کنم این مسائل را منعکس کنید تا مردم بدانند ما با چه مشکلات و سختی هایی بازی می کنیم آن هم در حالی که هیچ گونه حامی نداریم.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان همچنین با اشاره به محرومیت بازیکن کلیدی خود دراین بازی گفت: قبل از شروع بازی علیزاده بازیکن خط حمله و ازگلزنان رده اول لیگ یک کشور داشت خودش را گرم می کرد که بازیکن شماره بیست و هفت تیم پاس همدان هوشیار از نیمه مقابل آمد و با بازیکن ما درگیر شد، ناظر هم شاهد این صحنه بود که متاسفانه بعد از تماس ایشان با فدراسیون در تهران اعلام داشتند: این دو بازیکن امروز نباید بازی کنند.

وی ادامه داد: من فکر می کنم از لحاظ قانونی این موضوع می بایست بعد از بازی گزارش می شد تا تصمیم گرفته شود. محروم شدن بازیکن کلیدی ما اصلاً قابل مقایسه با بازیکن تیم پاس نبود. تمام برنامه های ما روی بازیکن شماره ده علیزاده بوده که با این کار همه برنامه های ما به هم ریخت…

درباره نویسنده

8588مطلب نوشته است .

۴ Comments on “فرزاد حافظی: کار ناظر داوری به عدم مجوز بازی به علیزاده غیرقانونی است/ پنالتی پاس اشتباه کمک داور بود/ از هفته اول چند تماشاگر نما در حال فحاشی هستند و کسی هم جلو آن ها را نمی گیرد”

 • عل wrote on ۱۳ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۸

  اقای حافظی خواهش می کنم استفعا بدین با نتایج ضعیف که گرفتین استفعا بدین  تقصیر خودتونه .

 • علی wrote on ۱۳ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۱

  آقای حافظی فکری برای نتیجه گیری تیمتان بکنید، با این حرفها ب شما امتیاز نمیدهند، وهمچنین با بازی بقول خودتان سراسر حمله وهدف گرفتن تیر افقی وعمودی دروازه حریف ب شما مجوز صعود نخواهند داد  اگر هم دفاع چند لایه حریف را علت توقف تیم میدانید،،، شما هم در برابر تیمهای دیگر همین سیستم را بکار گیرید بعد از زدن گل،،، البته بعید میدانم ک……. 

 • بختیاری wrote on ۱۳ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۲

  شمابه لطف عالیپور شدین مربی نفت وگرنه تابحال 10مرتبه اخراج شده بودین

 • مسجدسلیمان wrote on ۱۷ بهمن, ۱۳۹۴, ۹:۰۰

  تیم امیدا نفته بزاریم جایه یزرگسال بهتر

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی