فرزاد حافظی
ضاربین چهار نفر بودند و یک پژو طوسی رنگ داشتند/ مدیرعامل شرکت ملی مناطق‌نفت‌خیز جنوب به افرادی که مسئولیت می‌دهد بخواهد کارایی لازم را داشته باشند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- فرزاد حافظی، سرمربی تیم فوتبال نفت‌ مسجدسلیمان که شب گذشته با سلاح سرد مورد حمله چند نفر ناشناس قرار گرفت اظهارکرد: چندین روز بود که چند نفر بر سر تمرین ما می‌آمدند و به تیم و بازیکنان فحاشی می‌کردند. این عده به دنبال پول و اخاذی هستند.

وی گفت: این چند نفر تیم ما را خراب کرده‌اند و وقتی تیم پیش از مسابقات در حال گرم کردن است، به بازیکنان فحاشی و روحیه بازیکنان جوان را تضعیف می‌کنند. حتی چندین‌ بار چند بازیکن ما می‌خواستند چمدان‌های خود را جمع کنند و بروند که با خواهش من، ماندند. من تنها هستم و پولی هم در کار نیست و متاسفانه مسوولان هم به آن رسیدگی نمی‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان گفت: حتی یک پاداش هم به ما نداده‌اند و پول بیشتر بازیکنان تیم نیز پرداخت نشده است. وضعیت تیم اکنون خوب شده ولی مخالفان، سنگ‌اندازی می‌کند. این‌ها هدایت شده هستند و از مدیران فعلی خط می‌گیرند. چندین ‌بار هم با مدیران تماس گرفتم ولی واکنش نشان ندادند.

وی درباره حادثه شب گذشته نیز توضیح داد: روز گذشته پس از تمرین، زمانی که از استادیوم خارج شدم، چهار نفر با شمشیر و قمه به من حمله کردند و من هم که سوار ماشینم بودم، سریع دنده عقب گرفتم و به داخل استادیوم برگشتم و به نیروی انتظامی هم گزارش دادیم.

حافظی افزود: من به خانه‌ام برگشتم و بعد برای کاری مجدداً به بیرون از خانه رفتم و بازهم این افراد که سوار بر یک پژو طوسی رنگ بودند، من را تعقیب ‌کردند تا این که ساعت ۲۱، که من به درب خانه‌ام رسیدم، سه نفر به من حمله کردند و اجازه ندادند وارد خانه‌ام شوم و با لوله به سرم ضرباتی وارد کردند و با شمشیر هم به کمرم زدند، به صورتی که ۲۵ تا ۳۰ بخیه خورد.

وی بیان کرد: پس از این حادثه من به بیمارستان گلستان اهواز منتقل شدم و تحت نظر بودم و امروز هم در حالی که حالم خوب نیست، با رضایت خودم از بیمارستان مرخص شدم، در حالی که پزشک گفت علائم خطرناک است و باید بستری باشی. اکنون حالت تهوع دارم ولی به دلیل این‌که بازیکنانم نگران هستند، از بیمارستان مرخص شدم تا سر تمرینات تیم حاضر شوم.

سرمربی تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان گفت: این نفرات مشخص هستند و حتی با رییس کانون هواداران نیز تماس گرفته بودند و گفته بودند که اگر شش هفت میلیون تومان برای ما بگیری، دست می‌کشیم. این‌ها دنبال پول هستند و باید بگویم این حاصل کارهای مدیرعامل سابق باشگاه نفت مسجدسلیمان است و چرا سال گذشته که تیم ۲۰ باخت آورد، تماشاگران چیزی نمی‌گفتند و حتی سرمربی را تشویق می‌کردند ولی الان که وضعیت تیم خوب است، با ما این گونه رفتار می‌کنند؟ آن موقع با پول دهن آن‌ها را بسته بودند.

وی ادامه داد: واقعاً مسوولان نمی‌توانند این چهار پنج نفر را بگیرند؟ من سه فرزند دارم و گناه من چیست که باید کتک بخورم؟ این افراد سابقه‌دار هستند و هر کدام حداقل ۲۰ پرونده دارند. مسوولان هیچ پیگیری نمی‌کنند.

حافظی گفت: از آقای عالی‌پور (مدیرعامل شرکت ملی مناطق‌نفت‌خیز جنوب) خواهش می‌کنم به افرادی که مسوولیت می‌دهد از آن‌ها بخواهد که کارایی لازم را داشته باشند. ما در نیم‌فصل سه بازیکن جذب کردیم اما مسوولان سه هفته است که برای پرداخت پول آن‌ها، امروز و فردا و کارشکنی می‌کنند تا پول آن‌ها پرداخت نشود.

مرجع/ ایسنا

درباره نویسنده

8698مطلب نوشته است .

۳ Comments on “فرزاد حافظی
ضاربین چهار نفر بودند و یک پژو طوسی رنگ داشتند/ مدیرعامل شرکت ملی مناطق‌نفت‌خیز جنوب به افرادی که مسئولیت می‌دهد بخواهد کارایی لازم را داشته باشند

  • رسول wrote on ۱۷ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۸

    ….  چرا هوادار نفت سکوت کردن؟” چرا حامیان تیم نفت سکوت کردن؟ آقای حافظی  به عنوان یک شهروند سابق مسجدسلیمان از شما خواهش میکنم اینقدر خودتون رو اذیت نکنید ” این شهر نیاز به هیچ تفریح هیچ سرگرمی برا مردمش نداره'” به فکر آینده بچه ها تون باشید”  میخوام هیچ تیمی توی این شهر نتیجه نگیره ” ….

  • علیirajkazmye131@gamil.com wrote on ۱۸ بهمن, ۱۳۹۴, ۰:۰۳

    حافظی  تجربه کافی نداره خوب نیست

  • بختیاری wrote on ۱۸ بهمن, ۱۳۹۴, ۹:۳۸

    مقصراصلی خودحافظی هست که مردم نمیخانش….

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی