واکنش شدید مدیرعامل سابق نفت به صحبت های فرزاد حافظی

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مدیرعامل فعلی ملوان و سابق نفت مسجدسلمان نسبت به صحبت های فرزاد حافظی سرمربی نفت پس از حمله با سلاح سرد واکنش نشان داد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان، فرزاد حافظی سرمربی نفت مسجدسلیمان که شامگاه جمعه با سلاح سرد مورد حمله چند نفر ناشناس قرار گرفته، امروز در بخشی از مصاحبه خود گفته بود که ” این نفرات مشخص هستند و حتی با رییس کانون هواداران نیز تماس گرفته بودند و گفته بودند که اگر شش، هفت میلیون تومان برای ما بگیری، دست می‌کشیم. این‌ها دنبال پول هستند و باید بگویم این حاصل کارهای آقای رضاییان (مدیرعامل سابق باشگاه نفت مسجدسلیمان) است و چرا سال گذشته که تیم ۲۰ باخت آورد، تماشاگران چیزی نمی‌گفتند و حتی سرمربی را تشویق می‌کردند ولی الان که وضعیت تیم خوب است، با ما این گونه رفتار می‌کنند؟ آن موقع با پول دهن آن‌ها را بسته بودند.”

مسعود رضاییان در واکنش به این اظهارات گفت: قبل از هر چیزی هر گونه حرکت این‌چنینی یا تهاجم و اعمال خشونت را تقبیح می‌کنم و نباید با هیچ مربی، بازیکن، مسئول و هر فردی که زحمت بسیاری را می‌کشد برخورد شود. این رفتارها به هیچ وجه جوانمردانه نیست.

رضاییان ادامه داد: در حال حاضر که در این تیم سمتی ندارم، با مدیران نفت در ارتباط هستم و هر کمکی که از دستم برآید برای این تیم انجام می‌دهم. حتی مدیران این باشگاه گاهی مواقع از من مشاوره می‌گیرند. حتی در چند وقت اخیر حافظی را مورد تعریف و تمجید خودم قرار دادم چرا که او با دست خالی و بازیکنان جوان نتایج خوبی کسب کرده است. دوست دارم حافظی ابتدا استراحت کند و بعد به آن اتفاقات بیندیشید. اما چند سوال از او دارم.

او در ادامه اظهار کرد: سال‌ها پیش نفت مربی‌ای به نام زوران داشت که او را از این تیم فراری دادند. حتی زوران حاضر شد بدون دریافت دستمزدش این تیم را رها کند و در این نفت نماند. آیا آن موقع هم مسعود رضاییان حضور داشت؟

رضاییان با اشاره به داریوش یزدی فوتبالیست و مربی خوزستانی گفت: چه کسانی عرصه را بر او تنگ کردند؟ من که در آن زمان حضور نداشتم اما او مجبور شد تیم را رها کند و برود.

مدیرعامل باشگاه ملوان اظهار کرد: مجید باقری‌نیا را چه کسی فراری داد؟ چه کسانی فضا را تهییج می‌کردند؟ بدترین الفاظ و توهین‌ها را به او کردند و باقری‌نیا هم مجبور شد از این تیم برود.

او درباره حضور بهروز مکوندی نیز گفت: دلیل اینکه مردم بعد از ۲۰ شکست به مکوندی اعتراض نکردند به خاطر علاقه مردم بود چرا که او از ایل بختیاری است. همه‌ی کارشناسان و مردم معتقد بودند که تیم او بازی زیبایی را به نمایش می‌گذاشت. از حافظی می‌پرسم که چه کسانی باعث شدند که در تمرینات به او توهین شود؟ او دوبار در CCU بستری شد.

رضاییان اضافه کرد: عده‌ای به من پیامک می‌دادند که اگر مکوندی را برکنار نکنی، پسر کوچکت را پیدا می‌کنیم و به او آسیب می‌رسانیم. این افراد چه کسانی بودند؟ اما هیچ وقت آن‌ها را رسانه‌ای نکردم. این اتفاقات فقط برای حافظی نبود. حتی یک روز حافظی به دفتر باشگاه آمد و گفت که یکی از بستگانش قصد کمک به باشگاه را دارد اما به شرطی که مکوندی را اخراج کنم. ما بی پولی را تحمل کردیم ولی مکوندی اخراج نشد. نمی‌دانم این مسائل چطور از خاطر حافظی پاک شده است.

مدیرعامل فعلی ملوان با اشاره به صحبت‌های حافظی مبنی بر اینکه او به کانون هواداران پول می‌داد تا علیه‌اش صحبت نکنند، گفت: من از هفته هشتم، نهم به این تیم آمدم و همه قراردادها بسته شده بود. مانند همه باشگاه‌ها حقوق کانون هواداران را پرداخت می‌کردیم و حتی آن‌ها به دلیل اینکه حقوق‌شان را پرداخت نکردم از من ناراحت هستند. اگر من پول داشتم چرا برای رفتن به تبریز وام کالا می‌گرفتنم که الان هر ماه قسطش را پرداخت کنم؟ امیدوارم او هر چه سریعتر سلامتی‌اش را به دست بیاورد و نتایج بهتری را هم به دست بیاورد. از قدیم می‌گویند هر کس باد کشت کند، طوفان درو می‌کند. بهتر است با این صحبت‌ها کسانی را که نیستند نگران و ناراحت نکنیم.

درباره نویسنده

8697مطلب نوشته است .

۷ Comments on “واکنش شدید مدیرعامل سابق نفت به صحبت های فرزاد حافظی”

 • فوتبالدوست wrote on ۱۸ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹

  باسلام خدمت تمام همشهریان. آقای رضایی مدیر ملوان. حافظی بچه این شهر است . و بقول خودت اس ام اس بهت دادن و حلش کردی. حافظی نگفت کار شما بود . فرمودند حاصل و نتیجه رفتار و  عملکرد شما بود با خاطیان سابق و نتیجه میشود . تا حد مرگ رفتن حافظی بود . شاید حافظی خدای ناکرده از روی تخت بلند نمیشد پس باید حرفش را میزد .  با تشکر

 • mis wrote on ۱۹ بهمن, ۱۳۹۴, ۶:۲۴

  جناب حافظی گفته تیم با مکوندی 20 باخت آورد ولی کسی بهش چیزی نگفت.  خب عزیز من اون 20 باخت توی لیگ برتر با تیمهای برتر کشور بود نه توی لیگ یک. شما باید عملکرد تیم رو با زمانی که مکوندی توی لیگ 1 تیم رو قهرمان کرد مقایسه کنی عزیزم. مردم رو چی فرض کردی. 
  ه
  خواهشن به عملکردت نگاه کن و خودت تیم رو ترک کن.
  اقای رضاییان هم شخصیت حرفه ای و دوست دار مسجدسلیمانه حواهشمندیم بیخود از مسجدسلیمان به سوی ایشون بی احترامی ارسال نکن. 

 • mis wrote on ۱۹ بهمن, ۱۳۹۴, ۶:۲۶

  ضمنن 20 باخت تیم مکوندی همگی کمتر از پیروزی نبود. همه ما شاهد بودیم که چقد تیم نفت در لیگ برتر زیبا بای میکرد فقط گل نمیزد. کارشناسان برنامه نود بارها گفتند. 

 • شهروند wrote on ۲۰ بهمن, ۱۳۹۴, ۱:۱۸

  با سلام وخسته نباشید،امیدوارم که آقای حافظی سلامتی شان را دوباره به دست اورند،ولی متاسفانه دارندعلت اشتباهاتشان را به دیگران نسبت می دهند،ایشان اصلا” قابل مقایسه با اقای مکوندی بزرگ نیستند،اقای حافظی نتوانست تیم را (درزمان خودش)به لیگ برتر ببرد،ولی اقای مکوندی این کار را کرد،اصلا”ایشان شخصیت محبوبی ندارند،به خاطر کارنامه ضعیفشان وحرف هایی که از قبل درباره ایشان است،در مورد اقای رضاییان هم باید گفت فردی به مراتب حرفه ای تر از اقای حافظی هستند،لااقل مثل آقای ح نمی گوید که مکوندی را اخراج کنید تا من برای باشگاه کمک و حمایت ایجاد کنم…!!

 • فوتبالدوست wrote on ۲۰ بهمن, ۱۳۹۴, ۶:۴۳

  باسلام . رقابت در هر رشته و دسته خاص رقابت است و چه بزرگسالان باشد چه نوجوانان . و یا لیگ برتر و دسته 3.  و نیز نتیجه بازی مهم است . نه بازی ثبت میشه . ن بازی خوب  .  حافظی و جناب مکوندی هر دو بختیاری و بچه این شهرند . و بنظر من بازیکن تو زمین بازی میکنه با روحیش و امکانات تمرینش و گر نه مربی که کارشو بلده .  بار اولشون که نیست یا مشاور خوب ایقدر هست که گوشزد کنه . 

 • مصطفی wrote on ۲۹ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۸

  با سلام خدمت تمامی همشهریان عزیزم
  آقای حافظی درسته بچه همین شهر هستند ولی 
  اصلا به فکر شهر نیستند و تنها به فکر حفظ سمت
  خود هستند. محبوبیت و سطح مربی گری آقای حافظی با آقای مکوندی اصلا قابل قیاس نیست. آقای رضاییان حرف خوبی زدند کسی که باد کشت کنه طوفان درو میکنه تمامی مردم فوتبال دوست این شهر از شما تمنا میکنند قید مربیگری این تیم رو بزنید و دیگر هیچوقت به سمت تیم نفت نیایید به قدر کافی به شما فضا داده شد…

 • aliomidi wrote on ۲۸ اسفند, ۱۳۹۴, ۰:۳۵

  دهه ۴۰و۰۵۰و۶۰  فوتبال مسجدسلیمان کجایی یادت بخیر
  تیم..کارگر.شهیدآذر…نمریک…دارایی..پرسپولیس..استقلال مردون…آزادگان
  کجایی به داد …فوتبال شهروم برسید…
  ….کارگردان سینماوتلویزیون(علی امیدی)

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی