رييس دامپزشكي مسجدسليمان
معدوم سازی داروهای دامی تاریخ منقضی در مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- رئیس اداره دامپزشکی شهرستان مسجدسلیمان؛ بازرسین این اداره موفق به کشف و ضبط داروهای دامی که تاریخ مصرف آن ها گذشته است شدند.

به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان، دکتر حمیدرضا کاوش گفت: کارشناسان دامپزشکی شهرستان مسجدسلیمان طی بازرسی از مراکز توزیع دارو و داروخانه های دامی سطح شهر، بیش از 27 نوع داروی دامی بدلیل انقضا تاریخ مصرف و شرایط نگهداری نامناسب ضبط و با حکم مرجع قضائی و در حضور نیروی انتظامی معدوم شد.

وی مقدار ضبط شده دارو را بیش از 27 نوع داروی دامی و 250 قلم دارو اعلام کرد و افزود: داروهای دامی فقط در داروخانه های دامپزشکی با حضور دامپزشک باید عرضه گردد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان مسجدسلیمان همچنین از اجرای رویکردهای جدید در برخورد با شرکت های پخش داروئی متخلف و بهبود شرایط حمل و نقل داروهای دامی خبر داد و اظهار داشت: شرکت های پخش دارویی نیز با رعایت مسائل مربوط به حمل و نقل دارو با شرایط ویژه اقدام به توزیع آنان در بین داروخانه های دامپزشکی می نمایند و بازرسین و کارشناسان ستادی و شهرستانی نیز با بازرسی از این داروخانه ها و شرکت ها بر عملکرد آنان نظارت می نمایند.

دکتر کاوش از شهروندان خواست تا در مواقع لزوم با مراجعه به کلینیک های دامپزشکی در سطح استان و اخذ نسخه به داروخانه های دامپزشکی مراجعه کنند .

درباره نویسنده

7492مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی