واکنش فرزاد حافظی به اظهارات رضاییان
رضاییان می خواهد من و مکوندی را به جان هم بیاندازد/ آقای رضاییان! شما نماینده شهر ما را گول زدید

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سرمربی تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان در واکنش به اظهارات مسعود رضاییان، مدیرعامل سابق باشگاه نفت‌مسجدسلیمان، گفت: واقعا حرف رضاییان دروغ بزرگی است و می‌خواهد خودش را با این حرف‌ها، تبرئه و در مسجدسلیمان تشنج ایجاد کند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از ایسنا فرزاد حافظی اظهارکرد: آقای رضاییان طی مصاحبه‌ای گفته است که من سال گذشته به او مراجعه کرده‌ام و گفته‌ام که یکی از اقوام خود را برای اسپانسری تیم می‌آورم، به شرطی که مکوندی را تغییر دهید که باید بگویم آقای رضاییان، من حتی یک بار هم برای گرفتن طلبم به شما مراجعه نکردم، چه برسد که برای آوردن اسپانسر و برکناری مکوندی به شما مراجعه کرده باشم.

وی افزود: مکوندی یکی از دوستان من است و در زمان بازیگری در تیم آبادان با یکدیگر هم‌بازی بودیم و او از نظر اخلاقی و فنی الگوی من بوده است و می‌باشد. واقعا حرف رضاییان دروغ بزرگی است و می‌خواهد خودش را با این حرف‌ها، تبرئه و در مسجدسلیمان تشنج ایجاد کند و من و مکوندی را به جان هم بیاندازد.

سرمربی تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان گفت: من ۱۴ فروردین‌ماه سال جاری، با آقای جلیلی، نماینده مسجدسلیمان جلسه‌ای داشتم که او به من گفت، رضاییان به من گفته است که اگر من را مدیرعامل کنید، برای باشگاه و تیم اسپانسر می‌آورم در حالی که او این کار را انجام نداد و تیم هم سقوط کرد.

وی خطاب به رضاییان، عنوان کرد: آقای رضاییان! شما نماینده شهر ما را گول زدید و این کار را انجام ندادید و خیانت بزرگی هم به مسجدسلیمان کردید. تعجب می‌کنم یک مدیرعامل بر چه اساسی این حرف را می‌زند؟ قرار بود با آمدن شما تیم نجات پیدا کند، در حالی که بدهی بسیاری برای باشگاه به جا گذاشتید و باید بگویم این حرف‌ها هیچ تاثیری در روند کار شما ندارد. شما به نماینده شهر ما قول دادید که تیم را در لیگ برتر حفظ کنید ولی عملی نشد.

حافظی تاکید کرد: مکوندی بزرگ و برادر من است و ما هیچ مشکلی با یکدیگر نداریم؛ آقای رضاییان چطور می‌خواهید دوستی ما را با این صحبت‌ها به هم بزنید؟

وی در پایان عنوان کرد: آقای رضاییان اگر شما ثابت کنی که من این حرف‌ها را گفته‌ام، دیگر تا پایان عمرم مربیگری نخواهم کرد.

درباره نویسنده

8698مطلب نوشته است .

۳ Comments on “واکنش فرزاد حافظی به اظهارات رضاییان
رضاییان می خواهد من و مکوندی را به جان هم بیاندازد/ آقای رضاییان! شما نماینده شهر ما را گول زدید

  • داریوش wrote on ۲۰ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۳

    سلام وعرض ادب.لطفاازآقای حافظی استدعادارم به این حرفهاخاتمه دهدوبه تیم داری بپردازدودراین شرایط به نفع تیم نیست که به مسایل حاشیه پرداخت.درضمن نبایدپشت سرآقای رضاییان حرف وحدیثی زدچراکه ایشان هم مجددامدیرعامل می باشدوهمه اش سابقه مدیرعاملی درکارنامه کاری خود داردفکرنکنم نماینده آن شهرهم مدیرعاملی رابه وی بخشیدند.علی الحال ازشمامجددا تقدیر وتشکربابت نتایج خوبتان می نماییم.

  • علی wrote on ۲۰ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۴

    بنظر من اقای رضاییان واقعا انسان شریف بود اهل دروغ  نیست  واقعا تلاش کرد واقعان انسان باوجدان وبا صادقت بود  من به ایشون ایمان دارم  

  • mis wrote on ۲۱ بهمن, ۱۳۹۴, ۷:۴۳

    آقای رضاییان انسان کاملی هستن واین تهمت ها به ایشان نمیچسبه، اسم بهروزخان رو هم نیار بهروز توی قلب مسجدسلیمانی هاست درست نیست از اسم ایشان سواستفاده بشه

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی