رييس اداره راه و شهرسازي مسجدسليمان:
جاده خروجی پل تمبی تکمیل و به بهره برداری رسید

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- مهندس علي عیدی وندی رییس اداره راه و شهرسازی مسجدسليمان در گفتگو با سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان از تكميل و به بهره برداري رسيدن جاده خروجي پل تمبي خبر داد. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان وي اظهار داشت: براي رفاه حال شهروندان خصوصاً مهمانان نوروزي جاده خروجی پل تمبی تکمیل و به بهره برداری رسید.

رييس اداره راه و شهرسازي مسجدسليمان ادامه داد: ضمن قدرداني از پرسنل اداره برق جهت جابجایی تیرهای برق اي کاش زودتر این کار انجام می گرفت تا خیلی زودتر این پروژه به بهره برداری می رسید چرا كه جابجایی لوله های گاز و تیرهای برق کار اين پروژه را با تاخیر مواجه کرد. اما با اين حال با تکمیل و به بهره برداري رسيدن اين پروژه شاهد زیبایی جاده ورودی شهرستان از سمت هفتگل خواهیم بود.

IMG-20160316-WA0003(1) IMG-20160316-WA0000

درباره نویسنده

8188مطلب نوشته است .

۲ Comments on “رييس اداره راه و شهرسازي مسجدسليمان:
جاده خروجی پل تمبی تکمیل و به بهره برداری رسید

  • کامران wrote on ۲۶ اسفند, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۴

    با سپاس از زحمات مهندس عیدیوندی وپرسنل زحمتکش اداره راه وشهرسازی مسجدسلیمان. در این چند سال اخیر متوجه تحولی شگرف در توسعه
    راه های شهرستان بودم.از همه ی این متخصصان سپاسگزارم.

  • افروز wrote on ۲۷ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۱

    سپاس از زحمات بی کران مهندس عیدیوندی و پرسنل زحمتکش اداره راه مسجدسلیمان. واقعا وضعیت جاده ای شهر نسبت به چندسال پیش که من اومده بودم بسیار متحول شده.
    واقعا خسته نباشید

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی