فرمانده انتظامي مسجدسليمان جزئيات دستگيري قاتل فراري گلگير را تشريح كرد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان-فرماندهي انتظامي شهرستان مسجدسليمان از دستگيري قاتل فراري كمتر از 2 ساعت در اين شهرستان خبر داد. به گزارش سايت خبري باشگاه رونامه نگاران مسجدسليمان سرهنگ علي حسيني اظهار داشت: برابر اعلام پليس آگاهي شهرستان مأمورين آن پليس موفق به دستگيري يك قاتل فراري كمتر از دو ساعت پس از وقوع شدند. اين مقام مسئول افزود:

با وقوع يك فقره نزاع دسته جمعي و فرار يكي از مسببين درگيري در بخش گلگير متهم پس از فرار از مهلكه با اقدامي عجولانه يك دستگاه خودرو متعلق به خانواده اي در نزديكي محل درگيري را روشن و با فرار خود باعث ايراد صدمه شديد به يك نفر مؤنث از بستگان مالك خودرو و سپس مرگ وي گرديد. سرهنگ حسيني با اشاره به اين كه قاتل فراري داراي سوابق جرائم خشن در پرونده خود بوده و تحت تعقيب پليس مي باشد ادامه داد: اين متهم پس از وقوع جرم با خودرو فرار و نهايتاً با تعويض وسيله تحت اختيار از محل وقوع متواري مي گردد. سرهنگ حسيني گفت:

به محض وقوع جرم و فرار متهم تيمي متشكل از افسران با تجربه پليس آگاهي مراتب را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند وبا اقدامات بسيار فني و علمي محل حضور متهم را در شهرستان شوشتر شناسايي نمودند. وي افزود: مأموران پليس آگاهي به محض اطمينان از حضور متهم در شهرستان شوشتر در يك عمليات پليسي منسجم و متهورانه متهم را ظرف كمتر از دو ساعت پس از وقوع جرم شناسايي و دستگير نمودند. فرمانده انتظامي شهرستان مسجدسليمان در پايان خاطرنشان ساخت: پليس با جديدت تمام با مخلين نظم و برهم زنندگان امنيت مردم مقابله مي نمايد  وشايسته است شهروندان گرامي نيز با همكاري با پليس هر نوع موارد مشكوك را به پليس 110 گزارش نمايند.

درباره نویسنده

7201مطلب نوشته است .

۲ Comments on “فرمانده انتظامي مسجدسليمان جزئيات دستگيري قاتل فراري گلگير را تشريح كرد”

  • افشین wrote on ۸ فروردین, ۱۳۹۵, ۲۱:۲۶

    عزیزان نیروی انتظامی وبویژه فرمانده شهرستان که پس ازانتصاب تلاش بسیارخوبی برای تامین امنیت وبه خصوص مبارزه بااراذل واوباش داشته است خسته نباشن

  • پیا موری wrote on ۸ فروردین, ۱۳۹۵, ۲۱:۴۰

    من هم نظرافشین رو تاییدمی کنم نیروی انتظامی مدتی است که خیلی بهترازگذشته بااراذل واوباش برخوردمیکنه . امیدواریم این روندادامه داشته باشه البته دادسراودادگاه هم بایدبه نیروی انتظامی کمک کنن وگرنه فایده نداره اگه پلیس بگیره و اونطرف سریع آزادبشن

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی