سرمربی نفت‌مسجدسلیمان:
با توجه به بضاعت‌مان، بازیکنانم فداکاری و ایثار می‌کنند/ تلاشم تک رقمی شدن جایگاه تیم است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سرمربی تیم فوتبال نفت‌ مسجدسلیمان گفت: گفته بودم تیم را با جایگاهی تک‌رقمی تحویل می‌دهم و اکنون تلاشم رسیدن به این مهم است. فرزاد حافظی در خصوص پیروزی تیمش برابر نساجی مازندران‏ در رقابت‌های لیگ دسته یک کشور اظهار کرد: بازی خیلی خوبی داشتیم؛ پش از بازی شرایط زمین مسابقه با توجه به این‌که در مسجدسلیمان بارندگی خیلی شدیدی بود، ما را نگران کرده بود.

وی با بیان این‌که پیش از مسابقه از هر زاویه‌ای که به این دیدار نگاه می‌کردیم، بازی سختی بود، گفت: ما برای این مسابقه خیلی خوب‌ تمرین و روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کرده بودیم. دو تیم هم خوب فوتبال بازی کردند و دیدار خوبی هم از آب درآمد. سرمربی تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان افزود: حریف برای شکست ما آمده بود و همین موضوع نیز کار ما را راحت کرده بود، چرا که برخی تیم‌ها با حالت تدافعی بازی می‌کنند که این کار را سخت می‌کند. در این دیدار هر دو تیم فوتبال بازی کردند.

وی با بیان این‌که موفق شدیم بازی را کنترل کنیم، خاطرنشان‌کرد: فکر می‌کنم تنها یک موقعیت ۶۰، ۷۰ درصدی به حریف دادیم و حریف موقعیت خاص دیگری روی دروازه تیم ما نداشت ولی ما موقعیت‌های بسیاری داشتیم و خیلی خوب بازی کردیم، البته در این دیدار چهار پنج موقعیت صد درصدی را از دست دادیم. حافظی گفت: از این‌که در این بازی به پیروزی رسیدیم، خوشحالم چرا که این مسابقه برای ما شش امتیازی بود و فکر می‌کنم عیدی خوبی به مردم مسجدسلیمان دادیم. ما با این برد به جایگاه هفتم جدول رده‌بندی رسیدیم.

وی درباره این‌که به نظر می‌رسد با این برد تا حدودی امید شما برای صعود به لیگ برتر زنده شد؟ خاطرنشان‌کرد: در ابتدای فصل و پیش از این‌که تیم را ببندیم، گفتم که تیم را با جایگاهی تک‌رقمی تحویل می‌دهم. اکنون هم همین را می‌گویم و تلاشم رسیدن به این مهم است. با توجه به بضاعت‌مان، بازیکنانم فداکاری و ایثار می‌کنند و بدون هیچ چشم‌داشتی با جدیت کار می‌کنند و واقعا جا دارد از آن‌ها تشکر کنم.

سرمربی تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان افزود: از این‌که بازیکنانم علی‌رغم این‌که پول خود را دریافت نکرده‌اند، اعتراض نمی‌کنند و کار خود را انجام می‌دهند، خوشحال هستم. آن‌ها در تمرینات و بازی‌ها سنگ تمام می‌گذارند. وی گفت: هیچ مربی‌ای از صعود به رده‌های بالای جدول و رسیدن به لیگ برتر بدش نمی‌آید و من هم از این موضوع مستثنی نیستم. ما بازی به بازی برنامه داریم و برای چند دیدار باقی‌مانده نیز با برنامه کار می‌کنیم و در هر مسابقه برای برد به زمین می‌رویم. در نهایت هم توکل‌مان به خدا است. رسیدن به لیگ برتر دور از دسترس نیست، هر چند سخت است. حافظی بیان‌ کرد: من به دنبال این هستم که تیم نفت مسجدسلیمان جایگاه مناسب و در خور شان و شخصیت به دست آورد. امیدوارم خدا در ادامه مسابقات نیز به ما کمک کند تا دل مردم خوزستان و مسجدسلیمان شاد شود.

درباره نویسنده

8698مطلب نوشته است .

One Comment on “سرمربی نفت‌مسجدسلیمان:
با توجه به بضاعت‌مان، بازیکنانم فداکاری و ایثار می‌کنند/ تلاشم تک رقمی شدن جایگاه تیم است

  • سینا wrote on ۱۱ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۴:۴۲

     یک سال گذشته چند کامنت گذاشته ام و از روز اول هم از فرزادخان حمایت کردم
     تمیش جوان است و خوب و جوندار بازی میکنه 
    فرزاد شایسته است 
     و فنی

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی