دكتر اسماعيل جليلي: اختصاص بودجه ملی برای مهار ریزگردها/ مدیران ناکارآمد موجب عقب ماندگی خوزستان شدند

با توجه به این که برای مهار پدیده مخرب ریزگردها که مشکلات بسیاری زیادی را برای مردم استان های غربی و جنوبی کشورمان ایجاد کرده بودجه ای اختصاص نیافته، به نظر می رسد تخصیص بودجه ای ملی به این منظور باید در اولویت اقدامات دولت جدید قرار گیرد.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- دکتر اسماعیل جلیلی اظهار كرد: با توجه به این که برای مهار پدیده مخرب ریزگردها که مشکلات بسیاری زیادی را برای مردم استان های غربی و جنوبی کشورمان ایجاد کرده بودجه ای اختصاص نیافته، به نظر می رسد تخصیص بودجه ای ملی به این منظور باید در اولویت اقدامات دولت جدید قرار گیرد. به گزارش باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به این که رویکرد دولت دهم در مورد ریزگردها مناسب نبود و کارآیی نداشت، تاکید کرد: چرا برای مبارزه با پدیده ای به این بزرگی بودجه ای در نظر گرفته نشد در صورتی که برای حل مشکلات پدیدههای محیط زیستی باید منابع سازمان حفاظت محیط زیست مورد استفاده قرار گیرد.

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: مدیران ناکارآمد و بی مسئولیت موجب عقب ماندن کشور از چرخ توسعه شدند چرا که با مدیریت و برنامه ریزی صحیح می توانستیم شاهد رشد و پیشرفت کشور باشیم و تحقق این امر برای آینده در گرو به کارگیری مدیران توانمند و خلاق است.

درباره نویسنده

7128مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی