عالي محمدي، ورزشكاري كه براي اعتلاي نام مسجدسليمان سرما و گرما نمي شناسد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- حسین عالی محمدی ورزشکار محجوب و فرزند خلف مسجدسلیمان كه هميشه با تلاش هايش قصد دارد صداي محروميت مسجدسليمان را به گوش همگان برساند اين بار قصد دارد مسافت مسجدسليمان – اهواز را به صورت پياده طي كند. عالي محمدي در گفتگو با سايت خبري باشگاعه روزنامه نگاران مسجدسليمان گفت: اين پياده روي علاوه بر اين كه يك حركت اعتراضي به مسئولين استاني و كشوري ست براي من يك تست آمادگي براي سفر به چين نيز مي باشد.

عالي محمدي ادامه داد: هدف من هميشه دفاع از حقوق مردم محروم شهرم بوده است. مردمي كه سال هاست در اين مسیر جان خود را از دست مي دهند و يا هر روز شاهد مرگ عزيزان شان هستند.وي در پايان سخنان خود گفت: از آقاي كورش زنگيان كه در اين راه بنده مورد حمايت قرار داده اند تشكر و سپاسگزاري مي نمايم…

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان حسین عالی محمدی تنها ورزشکار در رشته همگانی مسجدسلیمان است که تاکنون چندین رکورد از جمله طی مسافت اصفهان به شاهین شهر، فتح برج میلاد (سال های ۹۲ و ۹۳ )،طی كردن مسافت بین شاه عبدالعظیم تا مرقد امام خمینی (ره) و در آخرین اقدام خود به یاد شهدای مسجدسلیمان موفق شد مسافت ۱۵ کیلومتری مرز بین آسیا و اروپا را که از پل معروف بسفر می گذشت در زمان دو ساعت و بیست دقیقه با ضربات نمایشی توپ به نام مسجدسلیمان به ثبت برساند. وی سال هاست بدون اسپانسر مالی به فعالیت ورزشی خود ادامه می دهد.

درباره نویسنده

8178مطلب نوشته است .

۳ Comments on “عالي محمدي، ورزشكاري كه براي اعتلاي نام مسجدسليمان سرما و گرما نمي شناسد”

  • شهروند wrote on ۱۵ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴

    سلام ودرودبراین جوان پرتلاش .جای سوال است این دلسوختگانی که ایام 13بدروانتخابات بیادمسجدسلیمان می افتندکجایند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • بختیاری wrote on ۱۵ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۳:۲۷

    درودبه شرفت مسولین باید دلسوزی وغیرت راازاین جوان شایسته یادبگیرن

  • نوید wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۵, ۲۳:۲۶

    درود به شرفت

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی