عالی محمدی، ورزشکاری که برای اعتلای نام مسجدسلیمان سرما و گرما نمی شناسد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- حسین عالی محمدی ورزشکار محجوب و فرزند خلف مسجدسلیمان که همیشه با تلاش هایش قصد دارد صدای محرومیت مسجدسلیمان را به گوش همگان برساند این بار قصد دارد مسافت مسجدسلیمان – اهواز را به صورت پیاده طی کند. عالی محمدی در گفتگو با سایت خبری باشگاعه روزنامه نگاران مسجدسلیمان گفت: این پیاده روی علاوه بر این که یک حرکت اعتراضی به مسئولین استانی و کشوری ست برای من یک تست آمادگی برای سفر به چین نیز می باشد.

عالی محمدی ادامه داد: هدف من همیشه دفاع از حقوق مردم محروم شهرم بوده است. مردمی که سال هاست در این مسیر جان خود را از دست می دهند و یا هر روز شاهد مرگ عزیزان شان هستند.وی در پایان سخنان خود گفت: از آقای کورش زنگیان که در این راه بنده مورد حمایت قرار داده اند تشکر و سپاسگزاری می نمایم…

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان حسین عالی محمدی تنها ورزشکار در رشته همگانی مسجدسلیمان است که تاکنون چندین رکورد از جمله طی مسافت اصفهان به شاهین شهر، فتح برج میلاد (سال های ۹۲ و ۹۳ )،طی کردن مسافت بین شاه عبدالعظیم تا مرقد امام خمینی (ره) و در آخرین اقدام خود به یاد شهدای مسجدسلیمان موفق شد مسافت ۱۵ کیلومتری مرز بین آسیا و اروپا را که از پل معروف بسفر می گذشت در زمان دو ساعت و بیست دقیقه با ضربات نمایشی توپ به نام مسجدسلیمان به ثبت برساند. وی سال هاست بدون اسپانسر مالی به فعالیت ورزشی خود ادامه می دهد.

درباره نویسنده

8564مطلب نوشته است .

۳ Comments on “عالی محمدی، ورزشکاری که برای اعتلای نام مسجدسلیمان سرما و گرما نمی شناسد”

  • شهروند wrote on ۱۵ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴

    سلام ودرودبراین جوان پرتلاش .جای سوال است این دلسوختگانی که ایام 13بدروانتخابات بیادمسجدسلیمان می افتندکجایند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • بختیاری wrote on ۱۵ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۳:۲۷

    درودبه شرفت مسولین باید دلسوزی وغیرت راازاین جوان شایسته یادبگیرن

  • نوید wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۵, ۲۳:۲۶

    درود به شرفت

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی