دستگیری ۴ فروشنده مواد مخدر در مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- فرماندهی انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از اجرای طرح پاکسازی در این شهرستان خبر داد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان سرهنگ کارآگاه علی حسینی اظهار داشت: طرح پاکسازی نقاط آلوده با رویکرد برخورد با فروشندگان مواد مخدر به اجرا گذاشته شد.

این مقام مسئول افزود: مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ضمن کسب اخبار موثق در خصوص فروش مواد مخدر توسط ۴ نفر با هویت معلوم  نسبت به شناسایی آنها اقدام و در سه مرحله عملیات متهورانه و غافلگیرانه پلیسی خود همه متهمین را دستگیر و موفق به کشف ۸۵۳ گرم تریاک، ۶ گرم ششه و ۷ گرم هروئین شدند. وی ادامه داد: متهمین دستگیر شده که یک نفر از آن ها دارای ۱۳ فقره سابقه کیفری بود به همراه موا مکشوفه روانه پلیس مبارزه با مواد مخدر و سپس مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستا نمسجدسلیمان در پایان خاطرنشان ساخت: از آنجایی که سوداگران مرگ برای کسب منافع خود از هر روشی استفاده نموده و با فروش مواد مخدر جوانان را به ورطه اعتیاد و تباهی می کشانند لازم است شهروندان گرامی ضمن مراقبت از فرزندان و جوانان خود نسبت به شناخت دوستان آن ها اقدام نموده و هر نوع موارد مشکوک و یا خبر فروش این مواد ویرانگر را با پلیس ۱۱۰ و هر نوع پیشنهاد و انتقاد خود را با تلفن ۱۹۷ در میان بگذارند.

درباره نویسنده

10490مطلب نوشته است .

One Comment on “دستگیری ۴ فروشنده مواد مخدر در مسجدسلیمان”

  • ناشناس wrote on ۲۷ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۵:۲۰

    با سلام ، با توجه ب جابجایی برخی از ساکنین منطقه ی پشت برج به شهرک ولیعصر به دلیل آلوده بودن  به گاز وتخریب سکونتگاه های آلوده این منطقه بسیار نا امن و ب صورتی جای مناسب برای خلاف مواد مخدر شده است از مسئولین خواهشمندیم اول نسبت به جابجایی باقی ساکنین اقدام و سپس تکلیف این اشرار را مشخص نمایند با سپاس…

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی