سارقین لوله های آب روستاهای اندیکا دستگیر شدند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- با تلاش نیروی انتظامی و بسیج سپاه سارقین ظرف کم تر از 10 ساعت دستگیر شده و اموال به این امور بازگردانده شد.  سارقین لوله های آبرسانی به چند روستای شهرستان اندیکا ظرف کمتر از 10 ساعت شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان محسن طهماسبی گفت: این لوله ی خط انتقال به منظور پشتیبانی از تاسیسات روستای طالپا و در راستای پدافند غیر عامل کارگزاری شده بود تا در زمان بروز مشکل برای آبرسانی به روستاها از آن استفاده شود.

مدیر امور آبفاروستایی شهرستان اندیکا ادامه داد: سارقین با شناسایی منطقه و خط انتقال اقدام به سرقت 90 متر لوله گالوانیزه به ارزش 100 میلیون ریال کرده بودند. وی افزود: با تلاش نیروی انتظامی و بسیج سپاه سارقین ظرف کمتر از 10 ساعت دستگیر شده و اموال به این امور بازگردانده شد.طهماسبی اظهار کرد: این خط انتقال بیش از 80 خانوار با جمعیتی بالغ بر 400 نفر را تحت پوشش داشت که با توجه به رعایت اصل پدافند غیرعامل هیچ گونه مشکلی در آبرسانی به روستاییان بوجود نیامد.

وی بیان کرد: آب و فاضلاب روستایی شهرستان اندیکا تاسیسات آبرسانی زیادی تحت پوشش دارد که در مناطق کوهستانی و دور از روستا قرار دارند، به همین سبب گشت زنی و نگهبانی برای صیانت از اموال دولتی توسط نگهبان تاسیسات و نیروی انتظامی و بسیج سپاه در حال انجام است.

درباره نویسنده

8122مطلب نوشته است .

One Comment on “سارقین لوله های آب روستاهای اندیکا دستگیر شدند”

  • سلام wrote on ۱۵ تیر, ۱۳۹۵, ۱۸:۱۲

    یه فکری به حال رفع بیکاری شدید مردم منطقه بکنید
    باور کنید اینهایی که لوله میدزدن از جاهای دیگه نمیان بلکه مردم فقیر همین منطقه هستن….

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی