استاندار خوزستان در نشست با مدیران مسئول و سردبیران رسانه های خوزستان :
هیچ کس در این استان به اندازه ی من نیاز به نقد ندارد چون هیچ کس به اندازه ی من اختیار ندارد/ استاندار را نقد کنید و هیچ واهمه ای نداشته باشید و بدانید که من اهل شکایت نیز نیستم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- نشست شریعتی استاندار خوزستان با مدیران مسئول و سردبیران رسانه های استان برگزارشد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان استاندار خوزستان در این دیدار گفت:

با ایجاد وفاق، همدلی و همگرایی می توان فضایی امن را برای جامعه ایجاد کرد تا از این طریق، بسترهای لازم برای سرمایه گذاری و اشتغال مولد در خوزستان فراهم شود و بتوانیم فرصت های جدیدی را برای اشتغال جوانان تامین کنیم تا زندگی بهتری را در استان خوزستان شاهد باشیم.

شریعتی ادامه داد: خداوند رحمتش را بر ما کامل کرده است و این ما هستیم که باید فرصت ها را بشناسیم و نوع روابط با همدیگر را فرا بگیریم. ما باید یاد بگیریم به جای دعوا و اتهام ، با گفت و گو مسائل را حل و فصل کنیم و به تعبیری به بلوغ برسیم. استاندار خوزستان همچنین تاکید کرد که باید شرایط لازم برای آوردن ثروت به خوزستان فراهم شود.

شریعتی با اظهار این که همواره منتظر شنیدن نقد می باشد، گفت: عبارت ” نقد منصفانه ” غلط است، چون ممکن است نقد از نظر کسی که مورد نقد قرار می گیرد منصفانه نباشد. در واقع کسانی که نقد را می خوانند باید به منصافه یا غیر منصفانه بودنش پی ببرند. من حتی تخطئه را یک موهبت می دانم و معتقدم هیچ کس در این استان به اندازه ی من نیاز به نقد ندارد چون هیچ کس به اندازه ی من اختیار ندارد و اگر نقد صورت نگیرد، این اختیارات ممکن است منجر به اشتباه های بزرگ شود و اگر اشتباه های بزرگ رخ دهد، خسارت های بزرگی ایجاد می کند. از هر طریقی که من را نقد کنید دست شما را می بوسم. در روزنامه ها و رسانه ها و حتی با تماس تلفنی، ارسال پیامک و … استاندار را نقد کنید و هیچ واهمه ای نداشته باشید و بدانید که من اهل شکایت نیز نیستم.

شوشان

درباره نویسنده

8585مطلب نوشته است .

۲ Comments on “استاندار خوزستان در نشست با مدیران مسئول و سردبیران رسانه های خوزستان :
هیچ کس در این استان به اندازه ی من نیاز به نقد ندارد چون هیچ کس به اندازه ی من اختیار ندارد/ استاندار را نقد کنید و هیچ واهمه ای نداشته باشید و بدانید که من اهل شکایت نیز نیستم

  • شاهد wrote on ۴ مرداد, ۱۳۹۵, ۲۳:۵۹

    درود بر غیرت و حمیت شریف دکتر شریعتی.

  • فرزاد wrote on ۵ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۴:۳۳

    تا باشد از این حرف ها و مسئولین یاد بگیرند که برخی نگند ما فلان نهاد هستیم و هیچ کس نباید نقدمون کنه یا بعضیا دور خودشون حصار میکشن و………….

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی