علی اکبر باورصاد رییس جهاد کشاورزی مسجدسلیمان شد +تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- جلسه تودیع و معارفه ناصر حسین پور و علی اکبر باورصاد روسای قدیم و جدید جهاد کشاورزی با حضور حجت الاسلام مروج رییس گزینش سازمان جهاد کشاورزی، دکتر اقتصادی مدیر حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی خوزستان، و مهندس حقیقت خواه مدیر حفظ نباتات سازمان به همراه جمعی از پرسنل و اصحاب رسانه شهرستان در سالن کنفرانس اداره جهاد کشاورزی مسجدسلیمان برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در ابتدای این جلسه ناصر حسین پور در سخنانی ضمن تشکر از مهندس چنگلوایی به دلیل اعتمادی که به ایشان داشتند گفت: شرمنده همه همکارانم هستم که دوره مأموریت بنده مصادف شد با کمبودها و ما بخوبی نتوانستیم به آن ها خدمات ارائه بدهیم. وی ادامه داد: اما خوشحالم درکارم با همه توانم در خدمت کشاورزان و دامپروران شهرستان بوده ام… وی ادامه داد: بالترین کمکی که به شهرستان شد مبحث حق آبه است که انشالله با آن وضعیت شهرستان دگرگون خواهد شد. ایشان در پایان سخنان خود ضمن آرزوی موفقیت برای مهندس باورصاد ابراز امیدواری کرد ایشان در ماموریت شان موفق باشند…

علی اکبر باورصاد مدیر جدید اداره جهاد کشاورزی نیز در سخنانی گفت: تغییرات همیشه منشا خیرات است. وی ضمن تشکر از زحمات مهندس حسین پور گفت: دست همکاری به سوی ایشان و همه مدیران گذشته دراز می کنم و امیدوارم ازموقعیتی که فراهم شده است برای حل مشکلات مردم بهترین استفاده را بکنم.

IMG_0119 copyIMG_0135 copyIMG_0107 copyIMG_0084 copy

درباره نویسنده

6621مطلب نوشته است .

One Comment on “علی اکبر باورصاد رییس جهاد کشاورزی مسجدسلیمان شد +تصاویر”

 • زروس wrote on ۱۴ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۶:۱۴

  با عرض سلام
  با تشکر فراوان از فعالیتهای مهندس حسین پور و به امید موفقیتهای روز افزون برای ایشان.
  و با تبریک به مهندس باورصاد 
  انشاالله واقف به مسوولیت جدید با شرایط جدید منطقه مسجدسلیمان که همانا آبی کردن زمینهای کشاورزی منطقه هستید .
  و انشاالله با برنامه ریزی و تلاشی که میشود ما مردم منتظر آبی شدن مزارع کشاورزی مستعد شهرستان در اسرع وقت هستیم و طی فصلهای کشاورزی آینده شاهد تولیدات کشاورزی منطقه و ایجاد شغل هستیم انشاالله موفق باشید .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی