استاندار خوزستان:
مردم تشخیص می‌دهند کدام رسانه منصفانه انتقاد می‌کند و کدام رسانه برخلاف این رویه اقدام می‌کند/ بهره برداري از کارخانه آلومینیوم سازی مسجدسلیمان در آذرماه گام بزرگی در ایجاد اشتغال در شهرستان مسجدسلیمان و استان است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- غلامرضا شریعتی در نشستی با جمعی از مدیران رسانه‌های خوزستان با تاکید بر اهمیت نقش رسانه‌ها در کمک به مسئولان استان برای پیشبرد اهداف استان و کشور اظهار داشت: استانداری خوزستان از نقدهای صورت گرفته توسط رسانه‌ها استقبال می‌کند.

وی افزود: به تقسیم بندی انتقادها به نقد منصفانه و غیر‌منصفانه اعتقادی ندارم و معتقدم مردم تشخیص می‌دهند که کدام رسانه منصفانه و سازنده انتقاد می‌کند و کدام رسانه برخلاف این رویه اقدام می‌کند.

استاندار خوزستان با اشاره به سخنان مدیران رسانه‌ها در ابتدای این دیدار گفت: استانداری یکی از اولویت‌های مهم خود را پیگیری موضوع اشتغال قرار داده ‌و پیگیری‌های فراوانی در این زمینه شده است.

وی با اشاره به طرح احیای 550 هزار هکتار از اراضی کشاورزی خوزستان گفت: این طرح یک طرح بسیار بزرگ و ملی است که در صورت ثمردهی آن فرصت اشتغال بسیار زیادی برای استان فراهم می‌کند.

شریعتی با اشاره به مذاکرات با مسئولان امر در تهران گفت:  کارخانه آلومینیوم سازی مسجدسلیمان نیز در آذرماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد که گام بزرگی در ایجاد اشتغال در شهرستان مسجدسلیمان و استان است چرا که آلومینیوم از صنایعی است که اشتغالزایی آن در صنایع پایین دستی آن بالاست.

تسنيم

درباره نویسنده

7833مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی