اختصاصي باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان
آخرين وضعيت جاده ميانبر اهواز – مسجدسليمان در گفتگو با علي عسگر ظاهري نماينده مردم مسجدسليمان در مجلس شوراي اسلامي

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- علي عسگر ظاهري نماينده مردم مسجدسليمان، هفتكل، لالي و انديكا در مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان در ارتباط با آخرين وضعيت جاده ميانبر مسجدسليمان – اهواز اظهار داشت: با پيگيري هاي فراوان در حال اجرای مقدمات اجرایی اين جاده در وزارت راه و اداره کل راه و شهرسازی خوزستان هستیم. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان وي ادامه داد: با توجه به جلسات و پبگیری های انجام شده و همكاري هاي خوب دكتر شريعتي استاندار محترم و دکتر آخوندی وزیر محترم راه و شهرسازي همچنين معاونین ایشان از جمله دکتر امینی به دنبال مجوز اجرایی شدن پروژه میانبر با توجه به آيين نامه اجرايي ماده واحده قانون اصلاح ماده 56 قانون الحاق موادي به قانون تنظيم بخشي از مقررات دولتي برنامه توسعه هستيم. وي ادامه داد: در ماده 56، اجرای پروژه میانبر به صورت مشاركتي و از طریق سرمایه گزار بخش خصوصي و دولت (50 درصد بخش خصوصی و 50 درصد بخش دولتی) با کلیه تضامین لازم دولت جهت اجرا و تکمیل و تعهدات لازم بانکی و مالی خواهد بود.

عضو كميسيون انرژي مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: با جلسات مستمر كارشناسي با سركار خانم ابتكار و معاونين ايشان و همچنين كارشناسان مرتبط به جد در حال پيگيري صدور مجوز نهايي زيست محيطي پروژه فوق هستيم. نايب رييس مجمع نمايندگان استان خوزستان اظهار اميدواري كرد: با پیگیری های انجام شده این پروژه حیاتی که رونق، توسعه و پیشرفت سه شهر مسجدسلیمان، اندیکا و لالی و حتی هفتكل را به دنبال خواهد داشت هر چه سريع تر به مرحله اجرا در آيد و با اجرای جاده جدید و همچنين جاده مسجدسلیمان ، اندیکا، امید به جاده بین استانی و شريانی خاص که ترافیک استان را به راحتی جوابگو بوده برسیم. وي در پايان سخنان خود اظهار داشت: اميدوارم احداث و عملیاتی شدن جاده ترانزیت و بین استانی درجه یک اهواز مسجدسلیمان – شهرکرد – اصفهان در سایه عنایات حضرت حق و امام عصر (عج) و تلاش همه عزيزان هر چه سريع تر اجرايي شود.

درباره نویسنده

7833مطلب نوشته است .

۷ Comments on “اختصاصي باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان
آخرين وضعيت جاده ميانبر اهواز – مسجدسليمان در گفتگو با علي عسگر ظاهري نماينده مردم مسجدسليمان در مجلس شوراي اسلامي

 • sirous ghorbani wrote on ۵ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۴:۱۷

  سلام

  .
  خسته نباشید

 • مسجدسلیمانی wrote on ۵ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۴:۳۸

  سلام مجوز زیست محیطی؟ اینها بهانه ی دولت برای خرج نکردن در استان هوزستان و مسجدسلیمان هست. وگرنه چرا جاده تهران شمال مشمول این قوانین نمیشن. اگه اینطوری باشه تمام مناطق کشور میتونه جز مناطق ممنوعه باشه. جان مردم مسجدسلیمان از تعدادی جک و جانور و مارمولک مسلماً با ارزش تر هست ضمن اینکه در اون منطقه جانوران در حال انقراض وجود ندارند و فقط روباه و غیره هست که آسیبی هم با احداث جاده نخواهند دید چرا که در اطراف محلات و شهر نیز پر از این جانورانیست که دولت روحانی و ابتکار بهانه شان کرده اند. 

 • زروس wrote on ۵ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۹:۵۷

  درود و هزاران درود بر مهندس ظاهری نماینده فعال شهرمان وبا تشکر از اطلاع رسانی سایت وزین خبررسانی باشگاه ر ن مسجدسلیمان
  ما پس از 15 سال همچنان منتظر راه اندازی این جاده هستیم . انشاالله. به امید پیشرفت و آبادی شهرمان.

 • زاگرس نشین wrote on ۶ شهریور, ۱۳۹۵, ۷:۰۴

  سلام درودبرمهندس ظاهری انشالله که همیشه تنت سالم وسربلندباشی واقعا تواین سه ماه نشون دادن که قصدش خدمت به مردم محروم

 • فرهاد wrote on ۶ شهریور, ۱۳۹۵, ۷:۰۷

  سلام
  باسپاس از پی گیری و تلاش مجدانه نماینده محترم امیدوارم این جاده که بسیار مهم وحیاتی نیز بوده وباعث صرفه جویی در وقت و هزینه و… میگردد به نتیجه نهایی و بهر ه برداری برسد و در حد حرف و یا نیمه تمام رها نشود .تا مردم شریف مسجد سلیمان نیزهمانند سایر شهر های استان و کشور از جاده ای ایمن برخوردار گردند .

 • بختیاری wrote on ۶ شهریور, ۱۳۹۵, ۲۳:۰۳

  آقای ظاهری اززحمات شما کمال سپاس رو داریم.فقط اینکه نذاریدوقت تلف بشه دستوربدین دراسرع وقت جاده رو افتتاح کنند

 • مراد بختیاری wrote on ۷ شهریور, ۱۳۹۵, ۰:۵۸

  همه میگویند شما تنها نماینده ای هستی که بدون حاشیه و سیاسیت بازی فقط در تلاش برای حل مشکلات و زخمهای کهنه و مزمنی هستی که متاسفانه در غبار باندبازیها فراموش شده بودند… خدا قوت قهرمان حق پشت و پناهت باشد و خوشا به سعادتت که توشه ی آخرت به توبره ی دنیایت میریزی

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی