رییس اداره تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان خبر داد:
شروع به کار سامانه جامع طوبی در صفحه ی وب

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان از شروع به کار سامانه ی جامع طوبی با هدف ثبت شناسنامه وتشکیل بانک اطلاعات  تشکل های دینی خبر داد.قندعلی با اعلام این خبر گفت:به منظور شناسایی ،جذب ،آموزش و ساماندهی تشکل های دینی از جمله مداحان وشاعران آئینی ،هیئات مذهبی،انممن های اسلامی سامانه ی جامع طولی در صفحه وب راه اندازی شد.

قندعلی در خصوص عملکرد این سامانه و ضرورت های راه اندازی آن افزود؛این سامانه جامع در بردارنده اطلاعات وشناسه ی تشکل ها واعضای فعال آن می باشد که امورات مربوط به صدور مجوز،کارت شناسایی،ارزیابی ،تشویق ویا انحلال از طریق این سامانه انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد؛ پس از ثبت نام مداحان ،هیئات وسایر تشکلات دینی در سامانه ،اطلاعات ثبت نهایی خواهد شد وبرای کلیه شرکت کنندگان کد شناسایی ومجوز فعالیت صادر خواهد شد که موجب تسهیل صدور مجوزات وجلوگیری از ترددهای غیر ضرور و پرونده های کاغذی خواهد شد.

گفتنی است این سامانه با آدرسhttp://tooba.tdm-ido.ir در صفحه وب قابل دسترس عموم قرار گرفته وملاک صدور مجوز برای هیئات مذهبی ثبت مشخصات در سامانه مذکور است وهیئات دارای مجوز قدیمی نیز ملزم به ثبت مشخصات در این سامانه خواهند بود.

درباره نویسنده

8175مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی