گزارش اختصاصي باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان از مراسم تحليف شوراي شهر دوره چهارم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- مراسم تحليف شوراي شهر مسجدسليمان و گلگير صبح امروز در محل فرمانداري شهرستان با حضور اعضاي جديد و خبرنگاران برگزار گرديد. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان در ابتداي اين مراسم صالحي معاون فرماندار ضمن خير مقدم به اعضاي شوراي شهر مسجدسليمان و گلگير همچنين اصحاب رسانه گفت: ويژگي مشتركي را كه بين اعضاي شوراي شهر مسجدسليمان و گلگير مي بينم دلسوزي و تلاشي ست كه اين عزيزان براي برطرف كردن مشكلات مردم دارند. وي از تمامي شهرداراني كه طي 6 سال گذشته در مسجدسليمان كار كرده بودند نيز تشكر و براي آنان آرزوي موفقيت نمود.

پس از آن تعدادي ازاعضاي شوراي تأمين به ايراد سخن پرداختند و براي اعضاي جديد آرزوي موفقيت كردند. در ادامه پيام وزير كشور به مناسبت آغاز به كار شوراها قرائت گرديد. در ادامه حسن كاظمي نيا به عنوان رييس سني شورا انتخاب و گفت: امدواريم در مسيري كه قانون براي ما در نظر گرفته است قدم برداريم. پس از آن ايشان سوگند نامه اعضاي شورا را قرائت نمودند. در ادامه اين جلسه رأي گيري براي انتخاب رياست شورا آغاز شد كه به موجب اين رأي گيري آقاي حسن كاظمي نيا با 7 رأي به عنوان رييس،سهراب شيخ رباط با 7 رأي به عنوان نايب رييس، كورش حاجت پور با 7 رأي خزانه دار و سيامك حاتمي با 8 رأي به عنوان منشي انتخاب شدند.

با اعلام آرا محمدرضا زمانپور عضو شوراي شهر به اعتراض برخواست و گفت: ما دو شب گذشته نشست هايي داشتيم و هم قسم شديم هر رأيي كه مي دهيم در روز تحليف نيز همان باشد. وي ادامه داد: ما بنا را بر اين گذاشتيم كه برادري و صداقت حكمفرما باشد. در آن انتخابات آقاي منوچهر باراني با 6 رأي به عنوان رييس و سهراب يوسفي نيز به عنوان نايب رييس انتخاب گرديدند. زمانپور ادامه داداگر ما از روز اول به بيعت خودمان پايبند نباشيم واي به حال مردمي كه به ما رأي داده اند( مشرو ح كامل گفتگوي سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان با آقايان محمد رضا زمانپور و منوچهر باراني همچنين حواشي اين جلسه  به زودي بر روي سايت قرار خواهد گرفت)…

در ادامه منوچهر باراني با تبريك به حسن كاظمي نيا گفت: دوستانم را به خويشتنداري دعوت مي كنم. ما بايد به فكر منافع مردم باشيم. وي ادامه داد: اگر چه شايد به اعتماد كمي خدشه وارد شده است اما اميدوارم به اعتماد مردم نسبت به ما خدشه اي وارد نشود. در ادامه اعضاي شوراي شهر گلگير نيز به ترتيب زير معرفي شدند: آقايان: مهرداد آقا بيگي: رييس شورا، محمد رضا خدري: نايب رييس، سجاد اسكندري: خزانه دار و عليرضا جعفري به عنوان منشي انتخاب و معرفي شدند.

درباره نویسنده

7339مطلب نوشته است .

۶ Comments on “گزارش اختصاصي باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان از مراسم تحليف شوراي شهر دوره چهارم”

 • جمالپور wrote on ۱۲ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۰:۵۰

  روز اول زدن زیر قسم شان؟ پس وای به حال ما تا 4سال
  بخدا مردم از این دودوزه بازیها خسته شدند.این اقایان سه روز نشده زدن زیر حرفشان پس به وعده های خود چطور عمل می کنند؟ من به نوبه خودم رای را که دادم برایش ارزش قایلم و کاندیدای مورد نظرم اگر به وعده هایش عمل نکند حلالش نمی کنم.روز اخر به جای حلالیت سینه سپر کنید بگویید ما به قولمان عمل کردیم

 • غریبه wrote on ۱۲ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳

  رای نشد زور.زور جواب نداد شکایت.بالاخره بعضی اقایان باید حرف خود را به کرسی بنشانند. به زودی عضو علي البدل به جمع شورا اضاف میشه منتظر باشیم .سالی که نکوست جوجه ها را اخر دیگ به دیگ میگه بوت میاد.
  این میشه نتیجه قوم گرایی و طایفه بازی

 • mehran wrote on ۱۲ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۳:۰۳

  سالی که نکوست از بهارش پیداست

 • محمد رضا wrote on ۱۲ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۶:۰۰

  شروع نشده داره به پايان ميرسه واقعاًك كه… آدم نميدونه بايد چي بگه…

 • احمدی wrote on ۱۳ شهریور, ۱۳۹۲, ۳:۳۲

  باید از این شهر رفت………….

 • مراد بختیاری wrote on ۱۳ شهریور, ۱۳۹۲, ۸:۵۹

  رای گیری زود هنگام و غیر رسمی نمیتواند ملاک قضاوت ما باشد آنچه مهم است اینست که اکثریت اعضا در موعد قانونی به کاندیدای مورد نظرشان برای ریاست شورا رای دادند ، اعضای شورای شهر باید از تفکرات کدخدامنشی و زد و بندهای غیر رسمی اجتناب کنند و مقید به مقررات حاکم بر شورا باشند ، البته آقای بارانی هم همانطور که انتظار میرفت با این قضیه بسیار معقولانه و بزرگوارانه برخورد کرده اند و انتظار از ایشان هم همین بوده است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی