گزارش باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان:
ديدار دكتر همايون يوسفي نماينده مردم اهواز با امام جمعه و جمعي از روحانيون و طلاب مسجدسليمان + تصاوير

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- دكتر همايون يوسفي نماينده كلان شهر اهواز با سفر به مسجدسليمان با حجت الاسلام اميني امام جمعه مسجدسليمان ديدار كرد. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان در اين ديدار كه با حضور جمعي از طلاب و روحانيون مسجدسليمان برگزار شد همايون يوسفي در سخناني اظهار داشت: آمادگي هر نوع همكاري براي كمك به حل مشكلات منطقه را دارم. وي ادامه داد: بنده و جناب ظاهري همكاري و همگرايي خوبي با همديگر براي حل مشكلات مردم داريم. وي ادامه داد: هدف خدمت به مردم است و انشالله بتوانيم خدمتگزاران خوبي براي همه اقوام باشيم. وي ادامه داد: حقیقتا اگر از آسایش خود و خانواده ام گذشتم به دلیل دغدغه خدمت به مردم بوده است، اگر فرزندان استان به فکر حل مشکلات نباشند کسی از بیرون هم نمی تواند معجزه کند. یوسفی با اشاره به اینکه مشکل بیکاری، یک مشکل امنیتی است تصریح کرد: سرمایه گذاری خارجی را باید افزایش دهیم سرمایه گذاری داخلی جوابگوی اشتغال در کشور نیست و باید با حفظ مصالح استان زمینه را برای حضور سرمایه گذاران خارجی فراهم کنیم…

وي گفت: استان خوزستان داراي مفاخر ارزشمندي ست همچون شهيد علي هاشمي و مفاخر بختياري چون شهيد بهنام محمدي و عليمردان خان و… يوسفي ادامه داد: همه بايد منافع ملي را با هر نوع گرايش سياسي چه اصلاح طلب و چه اصولگرا محترم بشمارند و با ايجاد تعادل سياسي در منافع ملي متحد باشيم. وي گفت: بنده به عنوان نماينده مردم نه تنها به اهواز بلكه به همه خوزستان تعلق دارم همانطور كه به تالاب شادگان اهميت مي دهم به شط شيمبار هم توجه دارم….

حجت الاسلام اميني امام جمعه مسجدسليمان نيز ضمن خيرمقدم به نماينده اهواز در سخناني اظهار داشت: ضمن حفظ همه ي ايده هاي ملي در فضاي محلي با بسياري از خواص و نخبگان اشتراكاتي داريم كه بايد براي حل مشكلات مردم  از اين اشتراكات بهترين بهره را برد. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان امام جمعه مسجدسليمان ادامه داد: مردمان شمال خوزستان مثل همه مردم سرزمين مان مردماني با ايمان، با محبت  و از ايل غيور، بزرگ  و با صفاي بختياري هستند. وي ادامه داد: از آنجا كه همه ي مرز و بوممان را دوست داريم از همه ي فرصت ها به دفاع از مردم خوبمان استفاده مي كنيم. نماينده ولي فقيه در مسجدسليمان ادامه داد: از وظايف اصلي ما به عنوان امام جمعه رسيدن به امورات مذهبي و فرهنگي ست به همين دليل تلاش مي كنيم هر چه بهتر از نخبگان بهره مند شويم. امام جمعه مسجدسليمان با تشكر از دكتر همايون يوسفي گفت: ايشان حسب تعلق خاطري كه به ايل و تبار  و زادگاهشان داشته اند به شهرستان تشريف آورده اند چرا كه فداكاري روحانيون ما را در پاسداشت مفاخر بختياري مثل شهيد بهنام محمدي، شهيد عليمردان خان بختياري، بي بي مريم، قيصر امين پور،  و… ديده اند.

امام جمعه مسجدسليمان در بخش ديگري از سخنان خود اظهار داشت: يكي از ويژگي هاي بختياري همزيستي با اقشار و طوايف مختلف است. همه ما به خوزستان، ايران و اسلام عشق مي ورزيم اما مسجدسليمان عليرغم همه تلاش هايي كه دارد مي شود جز محروم ترين شهرهاي استان خوزستان است. شهر هزار گره اما مردم مان را ستايش مي كنم كه صبوري اشان در تحمل اين مشكلات بسيار ستودني ست و همدلانه و همگرايانه در چارچوب مدنيت و عقلانيت و با حفظ مرام ايلي خود دارند گره ها را يكي يكي باز مي كنندتا زندگي را براي نسل هاي آينده راحت تر كنند. حجت الاسلام اميني ادامه داد: اين جلسه يك گفتمان نو بود و نشان داد هرجايي با هر ايده و عقيده اي انسان ها مي توانند با حفظ افتراقات از اشتراكاتشان كه همان خدمت به مردم و آباداني ايران اسلامي ست به بهترين نحو استفاده كنند. اشتراكات ما اشتغال جوانان، آباداني كارخانه ها و ريشه كني فقر از چهره ي شهر و مردممان است… گفتمان امروز طرح با هم بودن براي حل مشكلات مردم بر اساس اخلاق، فرهنگ و معنويت بود نه طرح با من بودن كه يكي از محوري ترين مباني فرهنگي همين با هم بودن و همدلي هاست كه اگر محور مردم و جامعه و پروردگار باشد خدمات بزرگ و فراموش نشدني مي توانيم در فضاي ملي، استاني و ايلي ارائه دهيم.

45 6 1 2 3

درباره نویسنده

8402مطلب نوشته است .

One Comment on “گزارش باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان:
ديدار دكتر همايون يوسفي نماينده مردم اهواز با امام جمعه و جمعي از روحانيون و طلاب مسجدسليمان + تصاوير

  • محسن علیجانی wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۱:۳۵

    سلام. امیدواریم آقا دکتر یوسفی ،آقای ظاهری،خانم سلحشور،خانم حسینی، آقای خادم و آقای کاظمی که همه به نوعی از یک خانواده هستند تمام تلاش خود را برای رفع محرومیت از حوزه مسجد سلیمان، ایذه و کوهرنگ به کار گیرند. ممنون از خبر خوبتون

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی