نماینده مسجدسلیمان در نطق ميان دستور مجلس شوراي اسلامي:
65درصد اقتصاد خوزستان ناشی از گردش نفت و گاز است اما کمتر از 5 درصد اشتغال در این استان به بخش نفت و گاز اختصاص یافته است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان: علی عسگر ظاهری در نطق میان دستور خود در جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه) مجلس و در بخشي از سخنان خود ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تسلیت فرا رسیدن ایام محرم اظهار کرد: انقلاب اسلامی نشات گرفته از نهضت حسینی است و ما هر چه داریم از محرم و عزای سیدالشهدا است. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان وی افزود: وظیفه ما امروز در راستای حفظ و تقویت این داشته است و باید به گونه‌ای عمل کنیم که درس‌های عاشورا را به خوبی فهمیده باشیم و آن را عملی کنیم. چرا که سبک زندگی عاشورایی نمونه‌ای از زندگی یک انسان متعالی است.

این نماینده مجلس با بیان این‌که مقوله فرهنگ باید تحت مدیریت جامع قرار گیرد، ادامه داد: وقتی این مدیریت جامع وجود نداشته باشد، جامعه هم از این تشتت رنج خواهد برد. لذا باید نسبت به سازماندهی، هماهنگی، هدایت، کنترل و نظارت و ارزیابی دقیقی اقدام شود.

ظاهری با بیان این‌که تلاش و جدیت در کشور برای تحقق اقتصاد مقاومتی وجود دارد در عین حال گفت: با این وجود خیلی از قابلیت‌های جامعه در این زمینه مورد استفاده قرار نگرفته از جمله وزارت خارجه، که چنانچه در کنار وظیفه خطیر سیاسی و فرهنگی برای بازکردن گره اشتغال کاری انجام دهد، فرصت خوبی برای کشور فراهم خواهد شد.

نماینده مردم مسجدسلیمان با اشاره به وجود مشکل گرد و غبار در استان‌های جنوبی و جنوب غرب کشور نیز گفت: 350 هزار هکتار فضای مساعد در خوزستان برای ایجاد گرد و غبار وجود دارد و تنها 19 میلیارد تومان برای حل این مشکل اختصاص یافته که نمی‌تواند راهگشا باشد. به ویژه این‌که این معضل موجب ایجاد بیماری و مهاجرت مردم به شهرهای دیگر می‌شود.

ظاهری در پایان با تاکید بر لزوم بررسی راهکارهای رفع مشکل اشتغال، در شهرستان مسجدسلیمان و حوزه انتخابیه خود اظهار کرد: 65 درصد اقتصاد خوزستان ناشی از گردش نفت و گاز است اما کمتر از 5 درصد اشتغال در این استان به بخش نفت و گاز اختصاص یافته است.

درباره نویسنده

8377مطلب نوشته است .

۲ Comments on “نماینده مسجدسلیمان در نطق ميان دستور مجلس شوراي اسلامي:
65درصد اقتصاد خوزستان ناشی از گردش نفت و گاز است اما کمتر از 5 درصد اشتغال در این استان به بخش نفت و گاز اختصاص یافته است

  • مهدی خدادادی wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۵, ۲۰:۳۰

    خداقوت به جناب ظاهری نماینده پرتلاش

  • محمد ملک پور wrote on ۲۰ مهر, ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳

    از تلاشهای خستگی ناپذیر نماینده محترم سپاسگزاری میشود، امیدواریم راه اندازی و توسعه فرودگاه مسجد سلیمان هم مورد توجه قرار گیرد تا ان شاء الله شاهد تحول پایدار برای شهرمان باشیم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی