تودیع و معارفه ریس شبکه بهداشت ودرمان مسجدسلیمان برگزار شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- تودیع و معارفه ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد. با حضور صادق مرادی معاون اجرایی ریس مرکز بهداشت استان، جمعی از پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان و دانشگاه علوم پزشکی اهواز مراسم تودیع و معارفه رییس شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در این مراسم که در سالن اجتماعات بیمارستان۲۲بهمن جدید برگزار گردید دکتر مصطفی علوی ضمن تقدیر و تشکر از اصحاب رسانه که در مدت مدیریت ایشان همواره یاریگر این مجموعه بودند گفت: خدا را شاکرم که در مدت محدود مدیریتم در شهرستان محروم مسجدسلیمان از تمام توان و ظرفیت های موجود در برطرف نمودن کاستی هااستفاده نموده ام و در این بین از هیچ تلاشی فرو گذار نبوده ام. این متخصص جراحی عمومی در ادامه صحبت های خود ضمن قدردانی از همکاری و مساعدت اشخاصی که در انجام این وظیفه خطیر ایشان را یاری نمودند افزود: بی شک حمایت های بی دریغ دکتر ایدنی ریاست دانشگاه و تیم مدیریتی ایشان و از دیگر سو مساعدت های نمایندگان محترم وقت و پیشین شهرستان و دلگرمی های بزرگوارانه امام جمعه محترم شهرستان که همواره نصایح ارزشمند ایشان راهگشای اینجانب بوده است و همچنین از فرماندار و دادستان محترم شهرستان و نیروهای امنیتی و انتظامی تشکر فراوان داشته باشم.
دکتر علوی در پایان سخنان خود از  کلیه پرسنل شبکه درخواست نمود تا با دکتر ابراهیمی سرپرست جدید شبکه نهایت همکاری را داشته باشند.
در ادامه این مراسم دکتر شهرام ابراهیمی با بیان این که خدمت به مردم محروم و غیر برخوردار مسجدسلیمان توفیقی و تکلیفی است که انجام آن را به نحو احسن برخود واجب می دانم گفت: بنده متولد مسجدسلیمان هستم و در همین مدارس مسجدسلیمان در مقاطع مختلف تحصیل نموده ام و همیشه آرزوی قلبی ام خدمت به این مردم شریف و محروم بوده است و در این راستا دست همه کسانی که بتوانند به اینجانب کمک کنند را به گرمی می فشارم. ریس سابق شبکه بهداشت و درمان هفتکل افزود: من سال ها پیش در مسجدسلیمان سابقه کار و توفیق خدمت در سمت ریاست مرکز بهداشت را داشته ام که هم اکنون نیز با اعتقاد به اصلی ترین سرمایه که همان نیروی انسانی توانمند و موجود در این شبکه است قصد داریم تا خدمات شایانی را ارایه نماییم. دکتر ابراهیمی ضمن تقدیر از زحمات رییس سابق شبکه گفت: دکتر علوی در زمانی این مسئولیت را پذیرفت که کسی حاضر به پذیرش این سمت نبود…
لازم به ذکر است در این مراسم هیچ کدام از مسئولین شهرستان حضور نداشتند.

img_20161030_112150img-20161030-wa0010 img-20161030-wa0012

 

درباره نویسنده

7336مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی