گزارش باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان
پيگيري يك پرونده/برگزاري جلسه فوق العاده شوراي سلامت مسجدسليمان با محوريت دستگيري پزشك قلابي +تصاوير

فرماندار مسجدسليمان: رسانه ها ضمن مطالبه گري صحيح، هوشمندانه و پيگيرانه به نوعي عمل كنند كه ميان مردم و پزشكان فاصله ايجاد نشود/ مهم ترين مسئله اي كه بايد مورد توجه قرار بگيرد سلامت فضاي رواني جامعه است.

دادستان مسجدسليمان: تا همين جا هم مي شود براي اين متهم حداقل 20 سال حبس درخواست كرد ضمن آن كه مردم مطمئن باشند هر شخصي كه به صورت مستقيم و غير مستقيم با ايشان در ارتباط بوده مورد پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت.

رييس بهداشت و درمان مسجدسليمان: بازگشت اعتماد به مردم بايد در اقدامات عملي ما باشد.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- جلسه فوق العاده شوراي سلامت مسجدسليمان با محوريت دستگيري پزشك قلابي در اين شهرستان با حضور مهندس عليرضا گوروئي فرماندار، علي ادبي دادستان، دكتر ابراهيمي رييس شبكه بهداشت و درمان، اعضاي شوراي سلامت شهرستان و جمعي از اصحاب رسانه در سالن كنفرانس فرمانداري مسجدسليمان برگزار شد. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان در ابتداي اين جلسه فرماندار مسجدسليمان در سخناني اظهار داشت: اگر چه بايد اين مسئله با جديت پيگيري شود اما از طرفي به نوعي نباشد كه به قشر زحمت كش، فرهيخته و جامعه پزشكي امان اهانتي شود. وي گفت:  رسانه ها ضمن مطالبه گري صحيح ، هوشمندانه و پيگيرانه به نوعي عمل كنند كه ميان مردم و پزشكان فاصله ايجاد نشود چرا كه بخش عظيمي از درمان اعتمادي ست كه بيمار بايد به پزشك خود داشته باشد.

img_0033-copy

رييس شوراي تامين شهرستان در بخش ديگري از سخنان خود گفت: مهم ترين مسئله اي كه بايد مورد توجه قرار بگيرد سلامت فضاي رواني جامعه است كه به هيچ وجه نبايد به آن نگراني تزريق كنيم. وي ادامه داد: مديران اجرايي شهرستان بايد نسبت به مسائلي كه در شهرستان اتفاق مي افتد با رعايت اصول پيش دستانه اطلاع رساني كنند و گرنه شايعات در فضاي مجازي و ميان مردم جاي آن را خواهد گرفت.

رييس شوراي سلامت در بخش ديگري از سخنان خود با تشكر از دادستان مسجدسليمان گفت: از دادستان محترم مسجدسليمان تشكر مي كنم كه به عنوان مدعي العموم در ارتباط با اين پرونده خيلي خوب ورود كردند و اين پرونده با جديت در حال رسيدگي ست ايشان با بيان اين كه مسئولين شبكه بهداشت و درمان شهرستان با حفظ شأن پزشكان اطلاعات آنان را بروزرساني كنند به سخنان خود پايان داد…

img_0012-copy

علي ادبي دادستان مسجدسليمان نيز در سخناني گفت: سلامت يكي از اركان مهم در جامعه است و كسي كه متقلبانه به اين حرفه ورود كند هم به سلامت تك تك افراد جامعه لطمه زده و هم باعث سلب اعتماد عمومي مردم مي شود. اگر چه چنين مشكلي ممكن است در قشرها و مشاغل ديگري هم وجود داشته باشد اما از آنجا كه حرفه پزشكي با جان مردم سر و كار دارد بايد با دقت و ظرافت بيشتري با آن برخورد شود. وي در بخش ديگري از سخنان خود با تقدير از بازپرس پرونده گفت: از ايشان تشكر مي كنم كه بسيار مدبرانه با اين موضوع برخورد كردند..

دادستان مسجدسليمان در بخش ديگري از سخنان خود گفت: بايد چنين مسائلي ريشه يابي شود و راههاي جلوگيري از آن را بررسي كنيم تا ديگر شاهد چنين مسائلي نباشيم.. ادبي گفت: اين متهم با كارهايي كه انجام داده است تا همين جا هم مي شود براي او حداقل 20 سال حبس درخواست كرد ضمن آن كه مردم مطمئن باشند هر شخصي كه به صورت مستقيم و غير مستقيم با ايشان در ارتباط بوده و با وي همكاري داشته اند مورد پيگرد قانوني قرار خواهند گرفت. چه آن هايي كه عامدانه با ايشان همكاري كرده باشند و چه كساني كه سهل انگاري كرده باشند ت اانشالله بخشي از اعتماد از دست رفته مردم بازگردد. همچنين تمام وجوهي كه ايشان از اين طريق به دست آورده است بايد برگردد…

img_0013-copy

دكتر ابراهيمي رييس شبكه بهداشت و درمان مسجدسليمان نيز در سخناني اظهار داشت: اين آقا يك كلاهبردار واقعي بود كه توانسته است تمام مدارك ي كه خيلي از پزشكان واقعي ندارند را به دست آورد. وي گفت: هدف همه ما اين است كه يك تهديد را به فرصت تبديل كنيم و حداقل اين كه اين موضوع باعث شده است در پايش دقت بيشتري نشان دهيم. دكتر ابراهيمي ادامه داد: كمبود پزشك به هيچ وجه باعث نخواهد شد عجولانه در جذب پزشكان اقدام كنيم اگر چه بايد حواسمان باشد ما پزشكان خوب و با سابقه اي را در شهرستان داريم رفتارمان به گونه اي نباشد كه باعث سلب اعتماد مردم به پزشكان شويم. بازگشت اعتماد به مردم بايد در اقدامات عملي ما باشد. وي گفت: از دادستان محترم مي خواهم پرونده هايي كه به حوزه درمان مربوط مي شود را با سرعت بيشتري پيگيري نمايند تا انشالله در عمل شاهد بهتر شدن اوضاع باشيم… لازم به ذكر است دكتر عباس دهقان رييس سازمان نظام پزشكي شهرستان در پايان اين جلسه توضيحاتي در ارتباط با پرونده اين پزشك قلابي ارائه داد…

1-copy

درباره نویسنده

7895مطلب نوشته است .

One Comment on “گزارش باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان
پيگيري يك پرونده/برگزاري جلسه فوق العاده شوراي سلامت مسجدسليمان با محوريت دستگيري پزشك قلابي +تصاوير

  • منصور wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۷

    خيلي برام عجيب ايدني هيچ واكنشي نشون نمي ده… اين يعني اين كه …….

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی