اولین شب آرامش/ نفت مسجدسلیمان 3 اکسین البرز0

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان– نفت مسجد سلیمان با پیروزی پر گل برابر اکسین البرز بازی جنجالی هفته را به سود خود به پایان رساند.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان، نفت مسجدسلیمان در دیدار با اکسین البرز مدعی با نتیجه پرگل سه بر صفر به پیروزی رسید. در این بازی که حاشیه های زیادی داشت، تیم بختیاری زاده نیمه اول را با گل علی کیانی فر با برد به پایان رساند. برد در نیمه اول باعث شد تا فیروز کریمی در واکنشی عجیب بازیکنان خود را بین دو نیمه با وجود بارش شدید باران در مرکز زمین نگه دارد تا به این شکل اکسینی ها را جریمه کرده باشد.
صحبت های کریمی اما برای این تیم چاره ساز نشد و در نیمه دوم نیز باز هم این تیم نفت مسجد سلیمان بود که خیلی زود با گل رضا جباری اختلاف را دو برابر کرد. در ادامه نیز باز هم بازیکنان اکسین نتوانستند تغییری در نتیجه بازی ایجاد کنند تا میلاد صالح وند گل سوم را وارد دروازه اکسین البرز کند. اکسین با این باخت در کنار دیگر مدعیان در کسب پیروزی نا موفق بود تا رتبه ای بهتر از هشتم در پایان هفته پانزدهم لیگ نداشته باشد.
نفت مسجدسلیمان که با این برد 16 امتیازی شد همچنان در رده 13 جدول قرار دارد اما با این پیروزی مطمئنا سهراب بختیاری زاده آرامش را تجربه خواهد کرد.
قطع برق ورزشگاه که باعث شد تا نیمه دوم این بازی با تاخیر 30 دقیقه ای آغاز شود در کنار رفتارهای کریمی و درگیری بختیاری زاده با دستیارش از جمله جنجال ها و حاشیه های این بازی بود.

درباره نویسنده

8392مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی