فرزاد حافظی سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مدیرعامل باشگاه مناطق‌نفت‌خیزجنوب از سپردن هدایت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از برکناری سهراب بختیاری‌زاده، به فرزاد حافظی خبر داد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان هدایت یزدی ‌اظهار کرد: ‌با توجه به شرایط تیم و قرار داشتن تیم در رده های پایینی جدول تصمیم گرفتیم که به تیم شوکی وارد کنیم و بر این اساس تصمیم بر این شد که با سهراب بختیاری زاده قطع همکاری کنیم.

وی ادامه داد: به هر حال نمی توانستیم این همکاری را ادامه دهیم تا ببینیم در نیم فصل دوم شرایط به چه صورتی می شود، چرا که ممکن بود همکاری ادامه پیدا کند و شرایط تیم تغییر نکند که در آن مقطع و حضور در نیم فصل دوم شرایط برای تصمیم گیری سخت تر می شد.

مدیرعامل باشگاه مناطق نفت خیز جنوب بیان کرد: به هر حال اکنون نیم‌فصل است و یک فضا و زمانی وجود دارد که مربی جدید با تیم کار کند و با بازیکنان و مجموعه نیز آشنا شود. به هر حال در نیم‌فصل تیم ها در حال استراحت هستند و ما می توانیم از این فرصت جهت ریکاوری تیم استفاده کنیم و در نهایت تیم با شرایط خوبی در نیم فصل دوم حضور پیدا کند.

وی در خصوص انتخاب سرمربی جدید تیم نیز گفت:‌ با فرزاد حافظی که در گذشته نیز در این تیم کار کرده است و تجربه حضور در نفت مسجدسلیمان را دارد به جمع بندی رسیدیم و او را به عنوان سرمربی تیم انتخاب کردیم. او نفر بومی منطقه است و با توجه به تجربه حضورش در تیم به عنوان سرمربی انتخاب شد.

وی خاطرنشان کرد: ‌قطعا به دنبال این هستیم که تیم از این شرایط خارج شود و اگر به دنبال این مهم نبودیم این تغییرات را در تیم ایجاد نمی کردیم.

مدیرعامل باشگاه مناطق نفت خیز جنوب در پایان با قدردانی از زحمات سهراب بختیاری زاده، عنوان کرد: ‌امیدوارم او در تیم دیگری که هدایت آن را قبول می‌کند موفق باشد و برای او آرزوی موفقیت دارم.

درباره نویسنده

8588مطلب نوشته است .

۴ Comments on “فرزاد حافظی سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان شد”

 • افشین کهیش wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۵, ۱۴:۵۰

  قضیه خدا پدر کفن دزد رو بیامرزه شده.
  به هر حال تیم دهم بشه در اخر کار بهتره تا چهاردهم .
  به هر حال از مدیران محترم متشکریم که مرگ رو نشونمون دادن که به تب راضی بشیم .

 • امیر wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۵, ۱۶:۲۳

  جناب آقای فرزاد حافظی انتخاب بجا وشایسته جنابعالی به عنوان سرمربی نفت مسجدسلیمان تبریک عرض می نماییم

 • شهروند wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۵, ۲۳:۲۲

  آقای حافظی بفکرسال آینده باشین ازالان .دیگه بهونه دیربسته شدن تیم رونداری

 • yasin wrote on ۱ دی, ۱۳۹۵, ۲۳:۴۰

  واقعا متاسفم برای مسعولین که سهراب بختیاری زاده رو به خاطر سر خم نکردن کردن بیرون و فرزاد حافظی رو اوردن کاملا مشخصه میخوان تیم رو بفرستن پایین خوب حداقل بهروز خان رو بیووردین تا مردم پشت تیم باشن مطمعن باشین با این سرمربی ما به جایی نمیرسیم 

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی