رييس سازمان تبليغات اسلامي مسجدسليمان:
با همت قرآن دوستان بزودی شاهد افتتاح مجمع قاریان قرآن شهرستان خواهیم بود/ قرآن سند و نقشه راه بشریت برای نجات از ظلمت هاست +تصاوير

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان-حجت الاسلام علی قندعلی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان از ادامه برنامه های تفسیر و قرائت خانگی قرآن در این شهرستان خبر داد. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان وی با اعلام این خبر افزود: قرآن سند متقن و نقشه راه و حل همه ی مشکلات بشر است که هر شخصی به طور جدی باید آن را وارد زندگی کند و به طور مستمر با آن مانوس باشد.

وی در خصوص برنامه های خانگی قرائت و تفسیر قرآن افزود: با حمایت امام جمعه محترم شهرستان و همکاری ائمه محترم جماعات مساجد و پایگاه های بسیج و استقبال بسیار خوب مردم مومن و متدین شهرستان فعالیت های تفسیر و قرائت قرآن خانگی پس از برنامه های هیئات خانگی در حال انجام است و این مراسم معنوی و روحانی جهت آشنایی و انس هر چه بیشتر مردم با کلام الله مجید در محلات مختلف به صورت دوره ای اجرا می گردد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان در ادامه افزود: قرآن صرفا برای مراسمات فاتحه خوانی نیست و این گنجینه مهم الهی نباید مهجور بماند. وی در ادامه ابراز امیدواری کرد با همکاری نهادهای فرهنگی به زودی شاهد افتتاح مجمع قاریان شهرستان باشیم.

در تصاویر ذیل بخشی از فعالیت های قرآنی حجت الاسلام ساری امام جماعت مسجد صاحب الزمان(عج)کلگه را در طرح قرائت و تفسیر خانگی قرآن که با همکاری پایگاه حضرت حمزه سیدالشهداء اجرا شده است را مشاهده می فرمایید.

img-20161225-wa0023img-20161225-wa0016 img-20161225-wa0017

درباره نویسنده

7339مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی